reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję za odpowiedź... siniaki to od zawsze miałam ale teraz to już nie wiem co się dzieje... w poniedziałek mam wizytę i się zapytam lekarza.
dopisalem cos do mojego komentarza to doczytaj. Z ciekawosci przejzalem sklady lekow i wydaje mi sie, ze pompujesz w siebie bardzo duzo antykolagulantow- czy to potrzebne to nie wiem bo nie znam twojej historii med. Studiowalem medycyne co prawda jakis czas temu ale wydaje mi sie ze to troche za duzo...gdy przepisywał Ci Neoprin mowilas o Acard-zie? ja bym poradzil sie lekarza i moze niech Ci zrobi badania na krzepliwosc bo moze sie okazac ze masz ja niska..
Dami

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dopisalem cos do mojego komentarza to doczytaj. Z ciekawosci przejzalem sklady lekow i wydaje mi sie, ze pompujesz w siebie bardzo duzo antykolagulantow- czy to potrzebne to nie wiem bo nie znam twojej historii med. Studiowalem medycyne co prawda jakis czas temu ale wydaje mi sie ze to troche za duzo...gdy przepisywał Ci Neoprin mowilas o Acard-zie? ja bym poradzil sie lekarza i moze niech Ci zrobi badania na krzepliwosc bo moze sie okazac ze masz ja niska..
Dami

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki. Na polecenie lakarza biorę acard i ten zastrzyk,wiec wydaje mi się ze może tego za dużo, i jest taki efekt. Dobrze ze poniedziałek już blisko. śmieje się z M ze teraz patrząc na mój brzuch mogę iść na obdukcje, że mąż stosuje przemoc w rodzinie;)
 
@asnika89 jeśli się uda to będziemy miały razem transfer :) ja mam w poniedziałek wizytę i jeśli endometrium będzie ok to podejrzewam że wielki dzień będzie w przyszły piątek. Musi się nam udać ... to moja ostatnia kruszynka.
ooo to moze bedziemy razem betowac wspierac sie i histeryzowac :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to będzie bardzo często histeria... To nasze ostatnie podejście :(
aha.. no ja tez mysle o tym zeby po tym podejsciu jesli sie nie uda dac sobie przerwe albo wogole odpuscic ... za bardzo to przezywam i zaczyna mi odbijac..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam problem... odnośnie zastrzykow neoparin, mam po nich straszne siniaki po jedym zastrzyki sobie i na średnicę około 3 cm wygląda to fatalnie a najgorszy problem ze już brakuje miejsca na wbijanie igieł.jest caly fioletowy i widac nitki z krwią, bardziej jakby mi coś tam pekalo.
Pytanie pierwsze czym ja to mogę smarować ? A pytanie drugie czy to może być efekt za bardzo rozszerzonej krwi , dodatkowo biorę jeszcze acard. Z góry dziękuję.
Ja mam te zastrzyki i nic takiego się nie dzieje. Kup w aptece insulinówki i przelewaj zastrzyk do tego. Mają delikatną igielkę i nie zrobią Ci krzywdy. Jak masz też acard to jedno bierzesz rano drugie wieczorem. Ewentualnie zrób sobie badania na krzepliwosc krwi...

---30tc---
 
Dziewczyny mam problem... odnośnie zastrzykow neoparin, mam po nich straszne siniaki po jedym zastrzyki sobie i na średnicę około 3 cm wygląda to fatalnie a najgorszy problem ze już brakuje miejsca na wbijanie igieł.jest caly fioletowy i widac nitki z krwią, bardziej jakby mi coś tam pekalo.
Pytanie pierwsze czym ja to mogę smarować ? A pytanie drugie czy to może być efekt za bardzo rozszerzonej krwi , dodatkowo biorę jeszcze acard. Z góry dziękuję.
Ja mam te zastrzyki i nic takiego się nie dzieje. Kup w aptece insulinówki i przelewaj zastrzyk do tego. Mają delikatną igielkę i nie zrobią Ci krzywdy. Jak masz też acard to jedno bierzesz rano drugie wieczorem. Ewentualnie zrób sobie badania na krzepliwosc krwi...

---30tc---
 
Dziewczyny mam problem... odnośnie zastrzykow neoparin, mam po nich straszne siniaki po jedym zastrzyki sobie i na średnicę około 3 cm wygląda to fatalnie a najgorszy problem ze już brakuje miejsca na wbijanie igieł.jest caly fioletowy i widac nitki z krwią, bardziej jakby mi coś tam pekalo.
Pytanie pierwsze czym ja to mogę smarować ? A pytanie drugie czy to może być efekt za bardzo rozszerzonej krwi , dodatkowo biorę jeszcze acard. Z góry dziękuję.
Ja mam te zastrzyki i nic takiego się nie dzieje. Kup w aptece insulinówki i przelewaj zastrzyk do tego. Mają delikatną igielkę i nie zrobią Ci krzywdy. Jak masz też acard to jedno bierzesz rano drugie wieczorem. Ewentualnie zrób sobie badania na krzepliwosc krwi...

---30tc---
 
reklama
Do góry