reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Ciocie[emoji4][emoji4]
1509777208-42acbda81511a0ed-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje Kochana!!! Dużo zdrówka dla Was!!!
Mocno Ci kibicowałam z wątku IUI, aż mi łzy szczęścia poleciały, że to już, rośnijcie zdrowo :* :* :*
 
Taka ochotę zrobiliście od wczoraj na pizze i musze dzisiaj zrobić :-) :) m się bardzo z tego powodu ucieszył :) proszę o wpisanie mnie na 13.11 beta ;)
 
Cześć Ciocie[emoji4][emoji4]
1509777208-42acbda81511a0ed-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudnie. Kochani zdrówka dla Was wszystkich! Życze powodzenia i jak najbszybciej nabierajcie sił!!
 
Wiesz że mój przyjaciel mnie nawet na oczy nie widział? Wyslalam mu cały opis sytuacji wraz z wynikami i lekami , które miałam. On na mail wysłał mi skierowanie na badania , zrobiłam je w Diagnostyce więc miał je automatycznie w kompie po zalogowaniu się do ich systemu. Po otrzymaniu wyników, skonsultowal mój przypadek z innymi lekarzami na dyżurze w szpitalu. Ja pojechałam tylko na chwilę by odebrać recepty i plan , nawet na USG nie było czasu.
Skoro można skonsultowac przypadek na odległość to może i Ty tak zrób. Znajdź specjalistę i poproś o konsultacje. Ja inaczej nie mogłam bo mam jakieś 1500 km .Trzymam kciukasy

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
no my mieszkamy w niemczech i to juz nasza 2 klinika a w sumie 3 konsultacja .. niestety inne kliniki wokoł maja bardzo zła opinie wiec nie bedziemy ryzykowac .. zdobra opinia nastepna duza klinika jest 500km w jedna strone :( a ze musze jezdzic co 2 lub 3 dzien na badania i rozmowe z lekarzem to za bardzo nam sie to nie opłaca ..:( szkoda słow kochana

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny tak teraz mysle wczoraj lekarz mi mowił ze w srode termin i jak bedzie ok to w czwartek rozmroża a w piatek transfer...to bedzie 2 dniowy zarodek? jak myslicie ? ...hmm bo ja juz oszaleje

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny tak teraz mysle wczoraj lekarz mi mowił ze w srode termin i jak bedzie ok to w czwartek rozmroża a w piatek transfer...to bedzie 2 dniowy zarodek? jak myslicie ? ...hmm bo ja juz oszaleje

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli mialas zamrozony ok 24 godz po zaplodnieniu, jak tylko bylo wiadomo, ze komorka zaplodnila sie prawidlowo to tak, bedzie dwudniowy;)
 
reklama
Jesli mialas zamrozony ok 24 godz po zaplodnieniu, jak tylko bylo wiadomo, ze komorka zaplodnila sie prawidlowo to tak, bedzie dwudniowy;)
doradz mi kochana czy ma to sens... ? bo ja juz mam nerwy .. nie wiem czy zmieniaja cos bo za 1 nie wyszło czy poprostu robia mnie w jajo :( zaraz chyba bede beczec z bezradnosci ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry