reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co Wy kochane wszystkie macie jakiś urlop od forum czy jak? :) Tylko 3 strony za cały dzień? Nie róbcie jaj :D Jak po wizytach??
no dzis cisza chyba kazda sie boi podgladacza..ale jak o mnie chodzi to swiat nalezy od odwaznych... ja dzis miałam odziwo rozmowe i badanie z ordynatorem i byłam w szoku... maz tez.. endo jeszcze nie odpowiednie :( w srode nastepna wizyta jak bedzie ok to w piatek transfer ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam dzisiaj 3dpt i nic nie czyje, oczywiście jak zawsze nie mogę wyszukać w necie faz zarodka i kiedy dokładnie się powinna zagnieżdżać. Ogarnęło mnie przerażenie, ze znowu sie nie uda [emoji30][emoji33][emoji24]
 
no dzis cisza chyba kazda sie boi podgladacza..ale jak o mnie chodzi to swiat nalezy od odwaznych... ja dzis miałam odziwo rozmowe i badanie z ordynatorem i byłam w szoku... maz tez.. endo jeszcze nie odpowiednie :( w srode nastepna wizyta jak bedzie ok to w piatek transfer ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kocham Polskę nasz piękny kraj Ale takie sytucje jak z @MoKa stawiają ja naprawdę w świetle zacofania i wstyd dla całej kliniki za takie zachowanie!żeby drukowac wypowiedzi ...
Żeby lekarz z tej samej kliniki tak komentował źle dobrana symulacje nawet jeśli była zła to razem przedyskutować co zrobić żeby było lepiej.Oni już czekali ma Moka żeby to wszystko wywalić dlaczego??ewidentnie się przestraszyli bo mieli ku temu podstawy i dobrze o tym wiedzieli.Mam nadzieję że przy trzeciej stymulacji coś z tym zrobią i wezmą dupe w troki!
Więc jeśli ten kto śledził z tej kliniki to forum i czyta to co pisze Wstydzie się za swoje zachowanie.
 
reklama
U mnie niefajne nastawienie, dociera do mnie że naturalnie , czy z pomocą nigdy nie urodzę dziecka. Czeka mnie poważna rozmowa z mężem o adopcji. Z jakim skutkiem się zakończy nie wiem.Leki odstawione, czekam na@.Trzymam za Was kciuki ,dziewczyny bardzo. Niech poddawajcie się. Moi przyjaciele, rodzina teraz wspierają mnie choć wiedzą, że nie lubię jak mnie ktoś pociesza , bo wtedy się rozklejam. Choc wiem , że płacz jest potrzebny. Dziś siostra napisała mi , że mogę traktować Jej dzieci jak własne. Podziękowałam, ale nigdy tak nie będzie. Oczywiście mogę Je kochać ale nigdy nie będą moje.
Cieszę się że zapisałam się na to forum. Pomogło mi bardzo przy pierwszym podejściu , jak i teraz.
 
Do góry