reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
wrociłam .. powiem wam ze nie wiem co dzis za dzien ale byłam w szoku ze dzis badał mnie i rozmawiał ze mna sam ordynator ...niestety endo jeszcze za cienkie .. kolejna wizyta sroda...jesli bedzie ok w piatek transfer ... jestem troche w szoku i zastanawiam soe kto bedzie mi transferowac
.. jedna z was pisała mi ze napewno sie uda...hihi moze taka dobra wrózka z ciebie :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A który masz dziś dc i jaka wielkość endo? Do środy pewnie trochę urośnie :).
 
Hej. Jestem po wizycie. Transfer za półtora tygodnia. ;)
Wszystko ok. Z badań dodatkowych nie muszę robić nic że że mną jest wszystko ok niby bo ciaza była tylko coś zarodki nieprawidłowe.....Nie pamiętam dokładnie co mówił.
Mówił że poda mi intralipid jeszcze żeby wyciszyć kom nk........mam wziąć znów dwa zarodki moje ostatnie bo zamrazaja dwojkami no i są wieksze szanse. A druga sprawa to tak że gdy wezmę jeden drugi zostawiają do 5 doby a nie daje gwarancji że wytrzyma i zostanę z jednym także postanowione biorę ostatnie dwa. Moje pytanie brzmi . Jeśli moje dwa się zagniezdzily a przestały się rozwijać to czy nie spotka je znów to samo ? Przecież to ta sama dawczyni? To czy reszta nie będzie też taka samą ?

Aż tak się nie znam, ale i bez kd jedna ciąża się udaje a druga (albo i więcej) nie. Do powodzenia transferu musi się zgrać mnóstwo rzeczy i nigdy tak naprawdę nie wiadomo co było dokładną przyczyną niepowodzenia. Trzymam kciuki :)
 
Hej dziewczyny dzwoniłam dzisiaj co z zarodka mi które jescze walczyły od wczoraj w labo ale niestety żaden nie przetrwał .... mamy tylko jednego kropka co podali wczoraj . Trochę mnie to podlamało bo znowu sytuajca jak w poprzednich razach. Nie pozostaje nic innego jak mocno wierzyć że ten znam zostanie już

Teraz musisz jeszcze bardziej wierzyć w Kropka, który został podany. Mocno trzymam kciuki, żeby dał radę.
 
Kochane ja juz wracam z Łodzi. Postanowione adoptujemy zarodek. Teraz tylko czekamy na tel i będę szykowac się na transfer [emoji1] zrobilam tez fsh i w 3 dc mam 28.50, to chyba bardzo źle? ?

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
Hej dziewczyny dzwoniłam dzisiaj co z zarodka mi które jescze walczyły od wczoraj w labo ale niestety żaden nie przetrwał .... mamy tylko jednego kropka co podali wczoraj . Trochę mnie to podlamało bo znowu sytuajca jak w poprzednich razach. Nie pozostaje nic innego jak mocno wierzyć że ten znam zostanie już
 
reklama
Do góry