reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy to normalne że po 3 zastrzykach z menopuru już czuje jajnik czy to możliwe że tak szybko zaregowalam zareagowała na leki ??? ciągnie mnie tak jak po puragonie czyli pęcherzyki rosną ale ze tak szybko
 
dziewczyny dlugo mnie tu nie byla. czekalam na miesiaczke. teraz juz jest, przygotowuje sie do transferu. W poniedzialek pierwsza decyzja w klinice, potem nastepna mam nadzieje ze juz na transfer!
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam mocno kciuki za wszystkie [emoji8]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Witaj Asiu!!;)
Pozdrowki dla ciebie tez i mocno [emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poczytaj jeszcze w necie na ten temat, zawsze warto sprawdzić jedno i drugie, dobrym rozwiązaniem jest Vivantolette na receptę kosztuje jakieś 5 zł, z olejem lnianym lepiej się wchłania ta witamina.
Najlepszy poziom vit d to 50-80 , ja miałam przed suplementacją jakieś 18, do tego nastrój się poprawia , polecam.
Te kropelki to devikap, tak dokładnie się nazywają.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Zastanawiam sie w Gyncentrum nad podpisaniem umowy 2+1 a podpisaniem umowy po prostu na pojedyncze IVF. Czy moglybyscie mi powiedziec jaki jest koszt pojedynczej procedury? Bo w ich cenniku nie ma tego pokazanego calosciowo...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się ze nie oplaca się brać jednego zaplodnienia. Program kosztuje 13900 a jak.sie uda za pierwszym to czesc Ci zwracają a tak to punkcja chyba 1500, zaplodnienie 4800, transfer świeżego zarodka 800..pisze to z glowy ale ja byn brala program
 
Do góry