reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy któraś z Was też miała plamienie mimo brania progesteronu. Ja zgodnie z zalecaniem do jutra jeszcze biorę ale mimo to mam dziwne plamienie. To nie typowy okres ale takie pomieszanie brązowego lekko z krwią i generalnie tylko przy wkładaniu aplikatora lub podcieraniu się.
 
reklama
dziekuje dziewczyny, bede sie meldowac. Poki co lecimy do Polski wszyscy w sobote i wizyta w poniedzialek.
A z innej beczki, siostra mnie odwiedzila ktora ma 5 dzieci! Zawsze jak wyjezdzaja to moj synus jest bardzo smutny, dzisiaj mnie na maxa zaskoczyl i sie pyta: mamo dlaczego ciocia ma tyle dzieci a ty tylko mnie ??? Serce peklo na pol [emoji28]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
To tylko brać się za potomstwo. Mnie zaskoczył ostatnio mojej siostry synek (dwulatek). Siostra pyta a gdzie mamusia ma dzidziusia , grzecznie podszedł i pokazał na brzuszek. Podchodzi do mnie podnosi bluzkę i ...mówi a ciocia ... Ciocia wlasnie świeżo była po transferze i łezki w oczach oczywiście stanęły. Potem biegał i wolał ciocia też, ciocia też. Mam nadzieję że wiedział co mówi i dzisiejsza beta to pokaze:)
 
@Peugeotka36 udanego podglądania maluszka
@Nadzieja78 udanych jajozbiorów
@anett96 pomyślnych wieści na wizycie
@Sylwetka86 przytul kropka i nie puszczaj przez najbliższe 9 miesięcy
@Olusja1987 i wszystkie dziewczyny powtarzające bete pięknych przyrostow i zero zmartwień
@MoKa trzymam mocno kciuki

Kobity moje kochane miłego dnia ;)
Dzieje się dzisiaj.. Powodzenia Dziewczyny [emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Peugeotka36 udanego podglądania maluszka
@Nadzieja78 udanych jajozbiorów
@anett96 pomyślnych wieści na wizycie
@Sylwetka86 przytul kropka i nie puszczaj przez najbliższe 9 miesięcy
@Olusja1987 i wszystkie dziewczyny powtarzające bete pięknych przyrostow i zero zmartwień
@MoKa trzymam mocno kciuki

Kobity moje kochane miłego dnia ;)

Dolaczam się do życzeń :). Znów dzieje się dużo rzeczy, od podgladania w trakcie stymulacji, przez punkcje, transfer, weryfikację bety i podgląd Maluszka. Piękny przegląd wszystkiego przez co musimy przechodzić. Oby wszystkie wizyty/wyniki/informacje dawały tylko szczęście i radość.
 
Ja mam ten program i trudno mi powiedzieć niby teraz mam trzeci gratis ale co z tego jak przy dwóch wcześniejszych dalej będę twierdzić że dali ciała. Taki program Cię niestety do nich przywiązuje na te trzy próby a tylko do trzech masz refundację leków a ja po pierwszym razie tam widząc że coś jest nie tak normalnie mogłabym pójść do Lewandowskiego czy innego i może by znaleźli rozwiązanie. Na początku myślałam że to fajny program i tylko przez to wybrałam tę klinikę. Teraz myślę że jednak to chwyt by przytrzymać klienta bo do trzech razy mają jednak większą szansę że się uda i podniosą sobie statystyki a tak wiadomo że ludzie szukają często już po pierwszej nie udanej próbie pomocy gdzie indziej. Oczywiście to tylko moje zdanie. Trzecie in vitro gratis, 90 % szans to wszystko brzmi kusząco ale ja niestety uważam że zrobiłam błąd tak się z nimi wiążąc. Teraz będę musiała kombinować kasę na Angelusa czy Lewego.
Dokladnie tak mysle. Dlatego chocbym miala za pojedyncza probe zaplacic te 500 czy 1000zl wiecej to zaplace. Bede miala komfort psychiczny ze nic mnie tam nie trzyma.
Jestem dzis z Toba myslami! Zostawie Ci dobre fluidy na korytarzu.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Peugeotka36 udanego podglądania maluszka
@Nadzieja78 udanych jajozbiorów
@anett96 pomyślnych wieści na wizycie
@Sylwetka86 przytul kropka i nie puszczaj przez najbliższe 9 miesięcy
@Olusja1987 i wszystkie dziewczyny powtarzające bete pięknych przyrostow i zero zmartwień
@MoKa trzymam mocno kciuki

Kobity moje kochane miłego dnia ;)
Dziewczyny kciuki za Was i za wszystkie powtarzające bety, ktore nie są wpisane! Tyle sie dzieje ze pokusze sie zagladac do was w pracy - mam nadzieje ze znajde chwile na to;) Zyczę Wam jak najlepszych wiesci, niech moc i powodzenie beda z Wami!
 
Do góry