reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny dlugo mnie tu nie byla. czekalam na miesiaczke. teraz juz jest, przygotowuje sie do transferu. W poniedzialek pierwsza decyzja w klinice, potem nastepna mam nadzieje ze juz na transfer!
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam mocno kciuki za wszystkie [emoji8]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Super! To czekam na info i trzymam kciuki.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Też nie używam aplikatora. Położna zwróciła uwagę że mam otarcia przy badaniu szyjki macicy. Plamienie miałam wczoraj blado różowe.
 
Dziewczyny mam pytanie. Zastanawiam sie w Gyncentrum nad podpisaniem umowy 2+1 a podpisaniem umowy po prostu na pojedyncze IVF. Czy moglybyscie mi powiedziec jaki jest koszt pojedynczej procedury? Bo w ich cenniku nie ma tego pokazanego calosciowo...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie wróciłam z cmentarza. Tu w Krakowie nie mamy nikogo bo nie pochodzimy stąd ale na cmentarzu w Borku Fałęckim jest pomnik dziecka utraconego. Zapaliliśmy znicz, popłakałam za moimi dzieciątkami, serce pękało... :(
Ja dzisiaj nie płakałam ale wczoraj trochę poplakalam ale M mnie przytulił i powiedział że będzie dobrze że jeszcze będziemy szczęśliwymi rodzicami wierzę w to ze każdej z nas sie uda :)
 
reklama
Do góry