reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana one są albo dodatnie albo ujemne (chyba??). Z diagnostyki więcej info nie dostaniesz, musisz skonsultować z lekarzem - chyba w tym przypadku najlepszy będzie immunolog, bo narazie trzeba na to patrzeć pod kątem ciąży.
Polecam ana rozszerzone zrobic w laboratorium synevo tam jest dokladny opis i przeciwciala
 
reklama
Dziewczyny wy się lepiej znacie. Naprawdę trzeba trzy miesiące czekać na kolejną stymulację nawet jeśli była słaba wcześniejsza. Czytałam że dzięki jakiemuś badaniu krwi można określić czy może już podejść do stymulacji ale nie wiem jakiemu.
U mnie przy pier2szej stymulacji nie doszło do transferu , potem miesiąc antykoncepcji i nowa stymulacja
 
Czyli tylko ja druga cała procedura, drugi transfer i druga porażka.
Dlaczego mnie to spotyka... Jestem aż tak złym człowiekiem?

Nie mow tak.. to nie ma nic wspolnego z byciem dobrym czlowiekiem. Ja sobie mysle, ze kazdemu jest cos pisane.. i owszem wszystkie marzymy o dziecku i trzeba probowac ile sil ale jesli sie nie ida to zycie tez moze byc piekne! Nie mozna uzalezniac szczescia od dziecka bo sie wykonczymy! I nie mozna myslec, ze to kara za zle uczynki. Ponprostu..zycie jest pelne zla i nie jest sprawiedliwe :( ale nie trac wiary! Ja wierze, ze Ci sie uda! I na pewno nie ja jedna..
 
Dziękuję kochana tak bym chciała jeszcze przed świętami zdążyć to może dałoby mi siłę. Jeśli jeszcze bym mogła w tym roku jeszcze przed świętami może odzyskałabym nadzieję...

Przepraszam, ze sie wtrace, ale masz za soba dwie kiepskie stymulacje. Organizm nie reaguje jak powinien. Mysle, ze powinnas odczekac, dac swojemu cialu odpoczac i zebrac sily, zdby w koncu sir udalo. Zdaje sobie sprawe, ze nie chcesz czekac, ale mimo ze komorek bylo malo to dawki hormonow byly spore i na pewno nie pozostaja obojetne dla Twojego ciala...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję kochana tak bym chciała jeszcze przed świętami zdążyć to może dałoby mi siłę. Jeśli jeszcze bym mogła w tym roku jeszcze przed świętami może odzyskałabym nadzieję...
MoKa kochana ja już dawno straciłam nadzieję, że "może na te Święta", "może w to lato", "może na tą rocznicę ślubu"... Tak minęło 7 lat... zamiast gdybać, to wybrałam drogę diagnostyki, a na kolejne terminy czekam z większym spokojem i nabieram więcej dystansu... A naturę też mam buntowniczą... Ty też dasz radę :*
 
Na szczęście do Lodzi mam niedaleko więc porozmawiaj jutro z moją dr i jednocześnie dzwonię do Łodzi...
Kochana odluz transfer i szykuj sie na wizyte u reumatologa dobrego reumatologa. Dobrze kojarze ze jestes z Wawy wiec idz do Wimu z pilnym skierowaniem niech diagnozuja cie w kierunku chorob reumatologicznych rzs toczen zzsk i paru jeszcze innych. Czy masz hashimoto ? Te przeciwciala tez moga wystepowac przy hashimoto. Moj immunolog z Gdanska powiedzial ze najpierw bedzie wspolnie z reumatologiem wykluczac podejrzenie choroby reumatologicznej a dopiero po ich wykluczeniu da mi zielone swiatlo na lekach do kolejnej proby.
 
reklama
Do góry