reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie juz sie z nami pożegnał i kazał dawać znac co jakis czas [emoji6] Ale zapisana jestem do medicovera do Zajdela, a Ty do kogo chodzisz?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Ja chodzę w mojej miejscowości do gina, do którego chodziłam juz przed ciąża :) my pojedziemy do kliniki jak się malutka urodzi, odwiedzić naszego doktorka :p
 
reklama
Oto mój dzisiejszy cukiereczek [emoji7]

1509474722-b69f1d9a60b06c07-aaaaaa.jpeg




"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Super, gratulacje kochana ❤️
 
My czekamy na narodziny naszego pierwszego dziecka ale co do rodzeństwa mój mąż ma takie same zdanie co Twój...tymbardziej że my mrozaczkow w ogóle nie mamy i byśmy musieli znowu się zadluzac...

---30tc---
gratuluje ciazy i juz powoli mozesz szykowac sie do porodu :) Czyli mężczyźni mają inne podejście niż my kobiety... Mój M jest wspaniały, wspiera mnie i bardzo pomaga ale też widzi że cierpię po porażkach i jak te leki wpływają na mnie... on się boi że jeszcze jakiejś choroby nabawie się od tych hormonów... nie chce na niego naciskać. Mamy tą jedną kropeczke... w niej nasza cała nadzieja :*
 
Ja chodzę w mojej miejscowości do gina, do którego chodziłam juz przed ciąża :) my pojedziemy do kliniki jak się malutka urodzi, odwiedzić naszego doktorka :p

To my tez u siebie prowadzimy ciąże, ale mąż ma pakiet z firmy to szkoda nie skorzystać z darmowego podglądania [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Dziewczyny wy się lepiej znacie. Naprawdę trzeba trzy miesiące czekać na kolejną stymulację nawet jeśli była słaba wcześniejsza. Czytałam że dzięki jakiemuś badaniu krwi można określić czy może już podejść do stymulacji ale nie wiem jakiemu.
Mi kochana lekarz kazał czekać jeden cykl pierwszy jest po odstąpieniu leków i potem normalny i już podchodzę walcz kochana o swoje
 
Do góry