reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję kochana tak bym chciała jeszcze przed świętami zdążyć to może dałoby mi siłę. Jeśli jeszcze bym mogła w tym roku jeszcze przed świętami może odzyskałabym nadzieję...
To jest bardzo przykre jak Ciebie potraktowali ale musisz znaleźć siłę walki ;) wiem że bardzo to boli ale nasza psychika dużo potrafi wytrzymać porozmawiaj z tym lekarzem niech ci powie co poszło nie tak proponuje mieć ze soba dyktafon np w tel będziesz miała dowód czarno na białym ;) damy radę będę trzymała kciuki aby jeszcze przed świętami się udało
 
reklama
Cholera. Wyszedł mi helikobakter :(
I co teraz? Muszę odłożyć stymulację czy to przed transferem trzeba wyleczyć? I jak się to leczy? Rodzinny czy czekać na Paśnika?
K...wa! Ciągle coś :(
Musisz przejsc miesieczna terapie antybiotykowa. Transfer musisz odlozyc bo to silne antybiotyki ktore wyjalowia niestety organizm
 
:errr: A czemu nie mozna moczyc nog ? To moj sposob na przeziebienie. Ze niby w ciazy juz nie mozna :szok:
no nie mozna w ciazy, grozi poronieniem
. Kąpiel w ciąży a zdrowie dziecka
Specjaliści uspokajają, że ciepła kąpiel nie stwarza zagrożenia dla ciężarnej i dziecka. Jeżeli jednak temperatura wody przekracza 37°C, temperatura ciała kąpiącej się kobiety wzrasta, co może być niebezpieczne dla płodu. Badania na zwierzętach wykazały, że gorące kąpiele, zwłaszcza we wczesnym stadium ciąży, mogą powodować wady wrodzone u potomstwa. Tego typu defekty mogą pojawić się w mózgu i kręgosłupie. Są to tak zwane wady cewy nerwowej. Przykładem takiej wady jest rozszczep kręgosłupa. Ryzyko przegrzania organizmu ciężarnej nie ogranicza się jednak tylko do kąpieli w wannie. Prawdopodobieństwo problemów z płodem wzrasta także w przypadku kąpieli w jacuzzi oraz wizyty w saunie. O ile woda w wannie szybko stygnie, w jacuzzi i saunie temperatura jest utrzymywana na stałym wysokim poziomie. Warto uświadomić sobie, że gdy woda w wannie jest zbyt gorąca, ciężarna może zemdleć lub doznać mdłości, gdyż wysoka temperatura może znacznie obniżyć ciśnienie krwi. To z kolei może wpłynąć na przepływ krwi do dziecka. Taki stan jest zagrożeniem na każdym etapie ciąży.
 
Boze czyli nie tylko w Pl takie jaja sobie z pacjenta robia majac go gleboko w d...
Przepraszam za te slowa w twojej sytuacji Dami.
Cale szczescie ze wykryli ten krwotok i zakrzepice za wczasu leki przeciwzakrzepowe napewno pomoga. Trzymam kciuki zeby bol troszke zelzal. Jestes wielki Dami ze tak o tym piszesz i ze walczysz pelnia sil i walcz dalej bo macie z Asia wspolny cel
Zdrowka
no Dami juz troche lepiej sie czuje.. no niestety lekarze do d... no chyba wszedzie lekarze mysla ze wszystko wiedza i ze sa bogami.. zobaczymy co w czwartek bedzie .. a w piatek zobaczymy co mnie powiedza poki co migdały i ananas poszły w ruch :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie to nie do końca tak jest , żadna nie dała rady przetrwać do 5 doby, a za to odpowiedzialny jest gamet męski i żeński. Pewnie gdzieś są wadliwe od pracy po nocach i w polu elektromagnetycznym.
Tak konsultację mam umówioną u innego lekarza.
i kiedy masz tą konsultację i gdzie? jakiś lekarz z polecenia mam nadzieję kochana?
 
no własnie wstałam.i juz była duza... mysle czy wziasc sobie heviran na to... czy nie .. ja mam te plasterki na to ale goi sie to zawsze ok 2tyg do miesiaca u mnie ..wiem ze opryszczka jest grozna w ciazy ale jak z transferem.nie mam pojecia..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Opryszczka jest grozna w ciazy jesli jej nigdy nie mialas bo wowczas twoj organizm nie ma przeciwcial i ciaza w 90% konczy sie poronieniem albo wadami u dziecka
 
Opryszczka jest grozna w ciazy jesli jej nigdy nie mialas bo wowczas twoj organizm nie ma przeciwcial i ciaza w 90% konczy sie poronieniem albo wadami u dziecka
aha no to juz wszystko wiem dziekuje za informacje .. czlowiek teraz wszystkiego sie boi zeby tylko nie zaszkodzic ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to moje 15 mm szczęścia. Wszystko jest w porządku. Serduszko bije jak dzwon. Termin wychodzi na 13.06.2018. Tylko mnie dopadło paskudne przeziębienie. Nie mam jak oddychać przez zapchany nos. Ale muszę się przemęczyć. Domowe sposoby poszły w ruch i mam nadzieję, że pomogą. Zobacz załącznik 827730
Cudo gratuluje :*
 
Do góry