reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ale ja mam poniżej 1 bo mam 0,456 dlatego nie wiem skąd ta decyzja o powtarzaniu bety braniu leków i w ogóle. Nie wiem... W czwartek mam wizytę u G. niech mi robi tą ostatnią stymulację z programu i uciekam do innej kliniki.
Przestaję płakać a zaczynam się wkurwiać i przysięgam jak G. tak jak pozostali zjebie stymulację (mam już jedno potwierdzenie przez specjalistę) to zrobię wszystko by cierpieli jak ja teraz i by ludzie dowiedzieli się że nie warto łapać się na ich "promocje". Swoją drogą dziwny zbieg okoliczności że wszystkie z GynCentrum które teraz betowały miały teraz negatywne wyniki...
Zle się wyraziłam, miałam na myśli 0.1. Zaciskaj poślady i działaj skoro masz możliwość. I tak jak mówisz, rób stymulację i wszystko kontroluj, niech o wszystkim Cię informują, bo coś jest nie tak. U mnie też była dziwna sytuacja, bo rozmrazali 4 zarodki i żaden się nie rozwijał, uważam,ze źle były poddane wirtyfikacji. Uratowała mnie jeszcze blastka, którą rozmrazali 2h przed transferem.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry