reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
:( :(
Asiu musisz wierzyc ze ten lek pomoze jestem myslami z wami.
A radioterapia juz nie wchodzi w gre zeby zmniejszyc guza? Czy juz mial.radio bo przepraszam ale juz nie pamietam
miał radioterapie juz niestety teraz nie wchodzi w gre zadne inwazyjne leczenie bo wyszła zakrzepica zył w watrobie .. masakra

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czemu ignorancja? Nie chca juz leczyc ?
nie co maz mowi ze go boli np ze brzuch od 2 tygodni to ze rak sie powieksza i uciska... wczoraj musieli zrobic tomografie zeby nowa prozbe o leczenie wysłac do kasy chorych ... i facet ktory robił tomografie wybiegł za mezem dał katje i zadzwonił do lekarzy z gastrologi ... poszlismy na 9 pietro a tam lekarz ze trzeba szybko wziasc zastrzyki bo sa liczne skrzepy na watrobie i w czwartek kontrola... przypadkiem to wyszło gdyby nie musieli zrobic tego badania moj maz przez ignorancje lekarza moglby umrzec :(

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ani się nie obejrzysz a będziesz się szykować na porodówke :) chodzisz cały czas do gina w klinice?

Nie juz sie z nami pożegnał i kazał dawać znac co jakis czas [emoji6] Ale zapisana jestem do medicovera do Zajdela, a Ty do kogo chodzisz?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Oto mój dzisiejszy cukiereczek [emoji7]

1509474722-b69f1d9a60b06c07-aaaaaa.jpeg




"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

[emoji7][emoji7]slicznosci!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry