reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny powiedzcie po co mnie jeszcze torturują tymi lekami i kolejną betą bo tego nie rozumiem. Chyba nie ma opcji żeby 9dpt dopiero doszło do zagnieżdżenia. Dziś miałam wieczorem aplikatorze nitki jasno różowej krwi ale to bardziej chyba zapowiada okres. Po co więc to wszystko...
Bo robimy wszystko aby miec zdrowe dziecko i niestety mimo ze jest tak ciezko to jeszcze przez ta chwilę musisz wytrzymac... :-( wiem jak Ci jest dzis ciężko.
 
reklama
Szczerze mowiac jeszcze sie nie zaglebialam w temat - pewnie bede analizowac dopiero jak bede miec wyniki:) w diagnostuce raczej n i e robia. Znalazlam to na liscie badan w synevo ale mam zamiar przedzwonic dopiero w przyszlym tygodniu na zwiady:) jak nie to w prokocimiu ponoc robia. Ale Ty jak bedziesz u Pasnika na wiz to tam na miejscu ci moga pobrac:)
W vitalabo robia cytokiny i komorki nk albo subpopulacje limfocytow razem z komorkami nk
 
własnie wróciłam ze szpitala niestety meza zatrzymali .. krew tragedia no i te bóle bardzo mocne zadne leki przeciwbólowe nie działały..odrazu kroplowke dostał no i na jutro juz zamowiona ma endoskopie jesli nic nie wykaze beda szukac dalej... nic kłade sie spac ..dobranoc dziewczyny

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana duzo zdrowka dla Damiego i trzymam kciuki za poprawe wynikow
 
Anett, trochę drazylam ten temat i nie w każdym ośrodku jest wymagane 5 lat stażu. W niektórych 3 lata. I co najważniejsze że można zgłosić się wcześniej bo to trochę trwa a te lata się liczą jak juz dostaje się dziecko.
Oczywiście, z całej siły życzę Wam biologicznych dzieci i trzymam kciuki :*
Tylko jeszcze dochodza do tego dość duze wymagania jezeli chodzi o zarobki rodzicow... my bysmy odpadli w tej kwestii. Mamy kredyt hipoteczny na 30 lat,m na wlasnej dzialalnosci... mimo ze stać nas na drugie podejscie do in vitro ktore zaraz dojdzie pewnie 30 tysiecy to w ośrodku adopcyjnym zarobki zbyt male... :/
 
Dziewczyny powiedzcie po co mnie jeszcze torturują tymi lekami i kolejną betą bo tego nie rozumiem. Chyba nie ma opcji żeby 9dpt dopiero doszło do zagnieżdżenia. Dziś miałam wieczorem aplikatorze nitki jasno różowej krwi ale to bardziej chyba zapowiada okres. Po co więc to wszystko...

Lekarze chcą mieć pewność. Ja bym posluchala żeby mieć pewność że zrobiłam wszystko co tylko można. Z drugiej strony - my czasami czujemy kiedy warto walczyć i wierzyć a kiedy nie...
 
Ale sliczny cukiereczek :) jak tam mamuśka? Jak sie czujesz? :* :)

BardO szczęśliwa i trochę niedowierzam [emoji5] Mam kartę ciazy i w końcu otworzyłam pakiet # jestem w ciazy [emoji3]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
dziewczyny mozna oszalec... dzwoniła klinika w ktorej maz sie leczy i rak sie rozrusł wyniki badan tragedia ... beda zmieniac na inny lek...ten jest ostatni jaki jest dostepny jako eksperyment jesli ta nie pomoze to juz nie ma szans na cokolwiek :( nie chce byc wdowa w wieku 28lat ... załamana jestem

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
:( :(
Asiu musisz wierzyc ze ten lek pomoze jestem myslami z wami.
A radioterapia juz nie wchodzi w gre zeby zmniejszyc guza? Czy juz mial.radio bo przepraszam ale juz nie pamietam
 
Do góry