reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W Paryżu tez deszcz i paskudnie betonowa wies dzis nie tryska pieknem jesieni.Ale dzien udany bylam na urodzinach mojej kochanej bratanicy bylo bardzo sympatycznie dawno sie tak nie osmialam chyba poprostu dawno nie bylam miedzy tyloma ludzmi.
 
Witam kochana nie miałyśmy okazji wysylam trochę info i tej metodzie
Natomiast pICSI to metoda, w której selekcja plemnika odbywa się na podstawie jego zdolności wiązania się z kwasem hialuronowym, która to zdolność świadczy o dojrzałości i funkcjonalności konkretnego plemnika. Kwas hialuronowy jest składnikiem wieńca promienistego komórki jajowej, a główka dojrzałego plemnika posiada specyficzny receptor dla tego kwasu, dlatego tylko dojrzałe plemniki posiadające ten receptor mogą wiązać się z komórką jajową.
Jutro mam.dzwonić do labo dowiedzieć się ile zaczęło się zapladniac. Transfer mamy.mieć we wtorek albo czwartek

Cześć. Ciekawa jestem efektu bo u nas podobny problem i też za niedługo startujemy z 3 stymulacją. Trzymam kciuki żeby się ładnie dzieliły.
 
Cześć dziewczyny. Długo mnie nie było od marca chyba.... od ostatniej nieudanej próby.... kolejnej bo to 2 nieudana. Po tym wszystkim przyszło załamanie brak wiary ze kiedykolwiek się uda . Postanowiłam odpocząć od tego wszystkiego zmieniłam prace nowe obowiązki nowi ludzie także dzięki temu stanęłam na nogi. Podchodzimy 3 raz do in vitro. Po wizycie u lekarza dowiedziałam się że pomimo tego iż ogólne badanie nasienia było ok nie wyklucza tego ze tu mze być problem. Zrobiliśmy szczegółowe badanie DNA plemnika i wyszło niezbyt dobrze. Teraz jesteśmy już po punkcji 11 pięknych jajeczek udało się uzyskać a w labo plemniki będą dobierne metoda piksic. Czy któraś miała podobne problemy? W dwóch poprzednich przypadkach moje komórki przestawały się dzielić w labo w 3 dniu i zawsze miałam podana tylko 1 i to też nie najlepszej jakości. Pozdrawiam wam dziewczyny trzymam.kciuki za te co się starają i gratuluję tym co się już udało

A możesz napisać co Wam wyszło w tym badaniu Dna plemnika.
 
reklama
Cześć. Ciekawa jestem efektu bo u nas podobny problem i też za niedługo startujemy z 3 stymulacją. Trzymam kciuki żeby się ładnie dzieliły.
Jutro o 13 mam dzwonić to napisze co i jak . Ale póki co całą w nerwach jestem choć staram się tego nie okazywac . Martwię się ze znowu będzie ta sama sytuacja , jeden zarodek i nic poza tym ....
 
Do góry