reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
MoKa kochana spokojnie ja też takie bóle miałam a później się okazało że było wszystko dobrze i beta pozytywna więc czekaj grzecznie ja w terminie @ byłam pewna że ja dostanę bo mnie brzuch bolał jak na @ i piersi przestawały boleć byłam na 100% pewna że zaraz przyjdzie okres a tu taki psikus i pozytywny test a zaraz później wszystkie objawy mi minęły i przez kolejne 4 tygodnie była bezobjawowa ciąża co mnie strasznie zaskoczyło

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tym razem kompletnie zero boli gdyby nie test pare dni Po okresue to bym dalej cZekala na Okres
Z Nicole mialam raz ciagnacy bol jajniki,
Nie musicie miec boli lub je miec i miec ciaze;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja byłam dziś na usg. Sara 2100 Tobiasz 1900. Z nerkami u niego lepiej i różnica to już tylko 11%. Od wczoraj okresowe bóle i twardnienie brzucha. Macica już zaczyna się szykować do porodu [emoji53][emoji17]Mam leżeć i wytrwać jeszcze chociaż z tydzień. Jutro dopiero 34 tyg...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Sarunia JuZ wazy jak moja przy porodzie [emoji173]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak dla Mnie szczęśliwa klinika [emoji846]a kto Cie prowadzi ? Dlatego zapytałam sąsiadko [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ciepiela... zapisałam się do Niego z polecenia,bo był szczęśliwy dla kumpeli-tylko ona jeszcze w moich Policach. a teraz nie wiem ...On jako człowiek i jego podejście super-tylko czasami mam wrażenie,że już za dużo ma na głowie.
 
25 dpt bol podbrzusza klucie jajnikow juz druga dobe wiem ze kazda ma inaczej boje sie okropnie ze @ chce przyjsc ale nie moze przez leki.Wizyta serduszkowa za 2 tygodnie ja chyba do tego czasu oszaleje.
A czemu masz tak późno wizytę? Może umów się szybciej. Ja na pierwszej wizycie byłam w 20dpt pecherzyk i zarodek widziałam i serduszko po 2tyg ale juz po pęcherzykowej troche spokojniej było.
 
reklama
A czemu masz tak późno wizytę? Może umów się szybciej. Ja na pierwszej wizycie byłam w 20dpt pecherzyk i zarodek widziałam i serduszko po 2tyg ale juz po pęcherzykowej troche spokojniej było.
Ja sie lecze w szpitalu i tam mi dali tak spotkanie.Zresztą u mojej gin najblizszy wolny termin dwa dni pozniej.
Jakos lepiej mi isc do szpitala tam.sie wszystko dzialo maja moje wszystkie wyniki i znaja cala historie.
 
Do góry