reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobiłam sikacza(13dpt) i jedna krecha.Druga pojawiła się ledwo widoczna pod światlo ok 5 min po.Także złudzeń nie mam-brak ciąży. :(
Kochana ja mialam tak samo i na drugi dzien kreska juz byla wyrazniejsza. Pewnie masz jeszcze niska bete ale jest, bo pojawil sie cien. A przypomnisz mi jaki mialas podawany zarodek? Wrzuc fote :p
 
reklama
Kochana ja mialam tak samo i na drugi dzien kreska juz byla wyrazniejsza. Pewnie masz jeszcze niska bete ale jest, bo pojawil sie cien. A przypomnisz mi jaki mialas podawany zarodek? Wrzuc fote :p
Kochana ja mialam tak samo i na drugi dzien kreska juz byla wyrazniejsza. Pewnie masz jeszcze niska bete ale jest, bo pojawil sie cien. A przypomnisz mi jaki mialas podawany zarodek? Wrzuc fote :p
 

Załączniki

  • 23107375_1810511822311001_1639154894_o.jpg
    23107375_1810511822311001_1639154894_o.jpg
    103,2 KB · Wyświetleń: 133
Zdecydowanie wychodzimy na psychiczne ale nic na to nie poradzę. Mam stan maniakalno depresyjny i płaczę już teraz na myśl o becie.



No to może być dobry znak. Ja nie mam żadnych. Trzymam kciuki!



Ja miałam hybrydy. Pytałam i nic nie mieli przeciwko. No i mam je do tej pory te same.



Kochana nie jedna tu marzy o cieniu kreski po 5 minutach. Sporo dziewczyn miało cień cienia i to po 30 minutach i się okazywało że ciąża. Jak po minutach był cień to dobry znak i właśnie wręcz przeciwnie powód do nadziei. Z niczego cień się nie wziął.

Ale wiecie może tylko ja to chciałam widzieć :)
 
reklama
Do góry