reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Miałam siły przez chwile i znowu opadly... jestem po roznowie z dr. Zostalo 5 zarodkow ale jak to sama dr bez szału.... :-(
To juz bym wolała aby nie dotrwały do tej 5 dobry... jak to mozliwe ze wszystkie dotrwaly ale wszystkie sa slabe...???!!! ***** dlaczego?
Jedna blastocysta 1 na 5 dobe to lipa...
Kolejne:
4 BC
4 CC
4 CC
3 CC
Nie załamuj się - z każdego zarodka nawet tego najgorszego są, były i będą ciąże. Nie mąż tu żadnej reguły. Ja miałam 4 zarodki pierwszej klasy i niestety nie przyjął się żaden.... Więc głowa i cycki do góry i więcej optymizmu w swoje maluszki :)
 
reklama
moze to byc poczatek okresu,nawet jesli jest to plamienie to znaczy ,ze pomimo wysokiego ,ale juz spadajacego progesteronu zaczyna sie zluszczac ensometrium.Zrob test najlepiej bete.
Kochane niezastąpione dziewczynki mam pytanie.
dziś 11dpt,3 dniowy zarodek podany,przed chwilą właśnie zauważyłam że zaczęłam plamić pytanie brzmi czy to pózna implantacja a może jednak przyszła @ ?
Dodam że zażywam nadal duphaston 2x1, luteina dowciapnie 3x1 ,estrofem 1x1 i clexsane ale wczoraj już nie wstrzykiwałam. I tak się zastanawiam czy pomimo brania tych tabletek mogła już przyjsc @ ?
 
Dodam ze pije kawe nosze 7.5 kg corke bo placze zabkuje, stres bo inny kraj wiadomo przezywki sa a ta ciaza to serio cud nad cudami
1509121670-be02c10b170d7c86-aaaaaa.jpeg


Zycze kazdej tak naprawde [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez robilam ten test
 
Scratching endometrium niestety powinien być zrobiony w cyklu poprzedzającym czyli jeśli chcesz to możesz mieć w tym ale podejście dopiero w kolejnym. Ja przynajmniej taka informacje wyczytałam (bo też się nad tym zastanawiałam).
Tak jest. W klinice w której do tej pory się leczyłam scratching wraz z intralipid był normą. Wykonuje się go cykl przed transferem. Po scrachingu max do 14 dni powinna przyjść miesiączka. Ja dostałam po 7.
 
reklama
Do góry