reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wczoraj zaaplikowałam sobie 4 zastrzyki 2 szt ovitrelle i 2szt ganapeptyl , wydaje mi się ,że od tego drugiego mam dziś cholerne mdłości, czy któraś tak miała?
 
@zylwia mam nadzieję że w końcu trafisz do miejsca gdzie spełnią się Twoje marzenia o byciu mama! Oby wszystko poszło już teraz z górki.
@Ilona 88 @Joko86 miłego podgladania małych skarbów! Trzymamy kciuki za same dobre informacje na wizytach.
@Kikuli - szczęśliwego rozwiązania a jeśli już po to gratulujemy maluszka

Miłego dnia dziewczyny
Przyłączam się do życzeń :)
 
Suuuuper, że rozmawiacie :-) to bardzo ważne, że masz wsparcie męża, bo o dziecko staracie się razem i razem musicie przez to przejść... a przy takim wsparciu to i zarodków będzie max, trzymam kciuki i życzę tego z całego serca :-)
Bardzo bym tego chciała pierwsza próba był tylko jeden jedyny do podania mam nadzieję że teraz będą mogła wziąć 2 ze Bedzie więcej :) a M mam wspaniałego wczoraj siedzieliśmy do 2 w nocy i oglądaliśmy płytę z wesela fajnie tak powspominać :)
 
reklama
Pewnie, że dasz radę to tylko mała igiełka, zdecydowany ruch i będzie po sprawi, nie ma co się zastanawiać, bo tylko gorzej wyjdzie, trzymam kciuki za udaną aplikację.
ja boje sie mega igieł wiec moj maz wstrzykiwał i dało rade.. co prawda histeri troche było ale dla bobasa wszystko :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry