reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Widzisz Beta Ty też........che che!!!

Proszę się nie śmiać ze starszej pani! to nie wypada! :))

Baśka,jJa też się czuję starsza po tych staraniowych 'przejściach'- chociaż w moim srodowisku i wśród znajomych w moim wieku mało kto ma dzieci. Ale cieszę sie że się zdecydowaliśmy bo mam tak kiepską rezerwę jajnikową że w zyciu bym nie pomyslała że w tym wieku można juz na 'wykończeniu' być.
Także, moje młode panny, nie czekać tylko do roboty :)

Lolitka,

trzymamy kciuki!!!
Pisz koniecznie jutro od razu ile komóreczek bylo! Modlimy sie żeby piękniste dojrzałe były!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Basia
czuje sie znakomicie, jakby nic sie nie dzialo. fizycznie czuje sie bardzo dobrze, psychicznie tez.

Beta
Punkcje mam o 9 rano wiec w domu bede ok 11-12. dam znac jak przyjde. ostatnio prawie 3 dni nie chodzilam - bol byl nie do zniesienia. ale teraz mam mniej jajek i mniej klucia wiec mam nadzieje ze troche lepiej bedzie. u mnie punkcja bez narkozy - na zywca - wiec se bede znowu ogladac jak jajka wyjmuja. jest fajnie

Matylda
to dobrze ze sie uporali z ta endomtrioza. ta gadzina przeszkadza i to mocno, nawet w IVF
 
Basia
czuje sie znakomicie, jakby nic sie nie dzialo. fizycznie czuje sie bardzo dobrze, psychicznie tez.

Beta
Punkcje mam o 9 rano wiec w domu bede ok 11-12. dam znac jak przyjde. ostatnio prawie 3 dni nie chodzilam - bol byl nie do zniesienia. ale teraz mam mniej jajek i mniej klucia wiec mam nadzieje ze troche lepiej bedzie. u mnie punkcja bez narkozy - na zywca - wiec se bede znowu ogladac jak jajka wyjmuja. jest fajnie

Matylda
to dobrze ze sie uporali z ta endomtrioza. ta gadzina przeszkadza i to mocno, nawet w IVF

Na żywca wyjmują jajka? coś ty... Boli? oj, tym bardziej trzymam kciuki!
 
no na zywca... tzn daja Ci miejscowe znieczulenie ktore lagodzi bol i nieco morfiny, ale bol jest jak nic... lzy mnie lecialy ostatnio jak 5 razy wbijala mi sie igla bo za kazdym razem w strzykawce brali ok 3 komorek.... oj bolalo
 
reklama
Do góry