reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

gienek - napisz co więcej, co to za lekarka i cos na temat tego programu, czy Ty się do niego zakwalifikowałaś??? Wiem, że podzielony jest na jakieś etapy I - koszt ok 9000zł reszta coraz droższa, od czego to zależy i wogóle. Jak tam z cenami bo Novum wydaje mi się droższe, choć mogę się mylić.
Aduś - bardzo mi przykro, ja nie mam jednego jajwodu, a drugi jest kompletnie zakitowany ( 2 x miałam histeroskopie i nic ) rzeczywiście jajowody do in vitro nie są potrzebne więc dobrze że jest nadzieja, niestety też szansy na naturalną ciąże nie mam:( Jeśli mogę spytać jak teraz usuwają jajowody? laparoskopowo? Ja niestety miała operację a to jest okropne. trzymaj się, odpocznij i do dzieła ze zdwojoną siłą!
 
reklama
Meg wysłałam Ci prywatną wiadomość,żeby jakoś bardzo się nie rozpisywać,ale jak weszłam na stronę Invicta okazało się,że ten program skończył się a w jego miejsce pojawił się nowy-być może lepszy, nazywa się "Invitro All Inclusive". Masz w cenie już wszystko wszystko...tylko nie wiem jakie przedziały cenowe. Poczytaj sobie! Jak coś możesz ich dopytać,czy Program do Skutku jeszcze będzie... Podaję link:

Program In Vitro All Inclusive - zapłodnienia in vitro INVICTA
 
Zosiu - nowlasnie Twoja historia taka znajoma mi sie wydala. Wszystko co teraz czujesz szczescie pomieszane ze strachem to najbardziej naturalne odczucia. Kazda z nas to przechodzila lub bedzie przechodzila. Najlepsze jest to ze tu mozesz na prawde dzielic sie wszystkimi smuteczkami i radosciami troskami i doswiadczeniami. Poki co to nastaw sie ze cala procedura IVF to przede wszyskim kupa emocji z ktorymi trzeba sobie bedzie poradzic. Ale dasz rade bo wszystkie dajemy:tak:.
Ja niestety mam a raczej mialam refundowane tylko jedno podejscie takze teraz juz place za wszystko sama. Ale i tak lepiej niz w Polsce gdzie musisz za wszystko placic samemu i nie mozesz liczuc nawet na najmniejsza pomoc.
 
Ostatnia edycja:
madmax - no troche trzeba byloby popisac. moge ci podac linka do strony gdzie sa nr telefonow i ceny jesli chcesz. daj znac na priv

kochane - mam do odsprzedania 5 ampulek Gonapeptylu ktore mi zostaly po stymulacjach. jesli ktos zainteresowany: dajcie znac na privie. oczywista taniej niz apteka:)
 
Czesc dziewczyny!! To znowu ja, ze swoimi problemami. Nie wiem co się dzieje?? Byłam przekonana, że dzis 14 dpt będzie już wszytsko jasne, albo "wóz albo przewóz" a tu znowu wielka niewiadoma? Popatrzcie 6 dpt 11, 10 dpt 40, 14 dpt 140? Nie wiem jak to interpretowac? A może to ciąża pozamaciczna, strasznie się boje.. Pomóżcie
 
Lili27 przypomnij ilu dniowe miałaś zarodki-ja miałam 3 dniowy i w 14dpt beta ponad 400, ale często tu pisały dziewczyny o betach niskich,a potem nawet blizniaki były-może poprostu zarodek się pozno zagniezdził-myślę,że trzeba kolejną betę zrobić po niedzieli.
 
reklama
lili27 - trudno cos powiedziec, ale poczytalam troche na forach.... Nie jest zle z ta Twoja betka... Duzo kobiet malo mniejsze a okazalo sie, ze PO kilku dniach bardzo zaczyna rosnac... Dobrze byloby gdybys miala jeszcze progesteron zrobiony - mala wartosc progesteronu moze wskazywac na ciaze ektopowa. Twoja beta nie zwolnila az tak bardzo no I nie maleje....
trzymam kciuki, bo tak strasznie przezywam....
 
Do góry