reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

taki dzienniczek to bardzo fajna rzecz. też chcę sobie coś takiego kupic. Martwię się kochana tylko dlatego, że nie mam żadnych ciążowych objawów poza tym częstszym korzystaniem z wc a przedwczoraj miałam straszny sen- śniły mi się leżące z jakimś miejscu podobnym do łazienki martwe płody :angry:
 
reklama
kochana nie mas zobjawow bo to bardzo wczesna ciaza a kazda z nas przechodzi to inaczej. Gienek mówi ze wymiotuje a ja nie wymiotowałam a dzieci maja sie dobrze. Miałam mdłości ale nie non stop, piersi mnie bolaly jednego dnia bardziej drugiego wcale. Na to nie ma reguły ale sie nie martw, dzidzia się zagniezdzila
 
Anioleczek- na pewno betka urośnie :-) a z tym martwieniem to uwierz mi , ze nawet jak odbuerzesz wynik i będzie wysoki to chwile sie pocieszysz i potem znowu będziesz sue stresowac. Do 12 tc to każdy dzień to paniczny strach o ciaze , po 12 tc tez jest ale juz mniejszy. Tak wiec to jest uczucie , które nam będzie teraz cały czas towarzyszyć :-)
Ja z objawów miałam tylko straszne mdłości i nic poza tym...
 
... i stalo sie to czego sie obawialam - ciaza biochemiczna, ale przygotowalam sie psychicznie na taka wiadomosc. beta byla za niska. trudno. mamy jeszcze 3 mrozaczki.
 
ela - podchodzicie teraz do ivf po rodzenstwo? fajowo, ja tez bedzie sie o drugiego niunka starac w przyszlym roku. trzymam kciuki zeby z mrozonek bylo szczescie. przykro mi z ciazy chemicznej, ale dobre to, ze u was chyba syzbko zaskakuje, a to juz bardzo duzo

aniolek - lola dobrze gada. strach przed beta to dopiero poczatek. nastaw sie na taki strach do konca zycia bo zawsze od teraz bedziesz o cos sie bala jesli chodzie o twoje dziecie: niezaleznie od wieku ciazy itd
 
Ela - przykro mi bardzo, nastepnym razem sie uda

Lola - do 13 tygodnia powiadasz??? hmmm ja w pierwszym dniu 13 tygodnia znow zaczelam krwawic wiec raczej nie martwie sie mniej a chyba i bardziej.

Aniolek - tak jak dziewczyny mowia to dopiero poczatek teraz już sie będziemy do konca zycia martwic, najpierw o ciaze potem o dzieci a jak juz dorosn to tez sie bedziemy baly jak sobie w zyciu poradza.
 
Anioleczek mnie tez martwi ten brak objawow... Nawet mnie piersi nie bola, nic, kompletnie nic... Sikam wiecej, ale wody min 2l dziennie pije, wiec to u mnie zaden objaw... Glodna jestem I podjadam, ale dlatego ze siedze w domu I sie nudze....
 
reklama
Do góry