reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny!! To znowu ja, ze swoimi problemami. Nie wiem co się dzieje?? Byłam przekonana, że dzis 14 dpt będzie już wszytsko jasne, albo "wóz albo przewóz" a tu znowu wielka niewiadoma? Popatrzcie 6 dpt 11, 10 dpt 40, 14 dpt 140? Nie wiem jak to interpretowac? A może to ciąża pozamaciczna, strasznie się boje.. Pomóżcie
trzymam &&&&&&& za coraz wyzsza bete. niech sie rozkreca
 
reklama
Lili i ja tez zaciskam kciukasy za betę.
A propos dziewczynki z UK, jak badacie sobie bete w tym kraju?
I jeszcze dla doswiadczonych w testach ciazowych, kiedy najszybciej mozna testowac. Ja mimo 4 lat staranek testow może robilam ze 4 i to w terminie @ Moja uparta @ zawsze pojawiala się o czasie...Ale teraz będzie inaczej, muszę w to wierzyć
 
Dzięki dziewczyny! Progesteron i estradil badam za każdym razem. Wydaje mi się, że są w miarę dobre. Prg 57 a estradiol 1200. Dzisiaj miałam miec konsultacje tel. z kliniki, ale chyba o mnie zapomieli bo nie dzwonili :-( W poniedziałek muszę tam jechac i porozmawiac i w razie czego poprosic o recepte bo luteina mi sie kończy.
 
do lolitka200 .Wielkie dzięki za te namiary, rzeczywiście jest w czym wybierać.
Leczę się Bocianie pod skrzydłami dr Mrugacza. Wprawdzie jadę dopiero drugi raz ale już postanowione, że tam podchodzę do invitro. Wcześniej parę lat leczyłam się w Provita Katowice ale po tym jak chcieli mi wyciąć obydwa jajowody
:no: stwierdziłam, że może spróbuję gdzie indziej i z polecenia trafiłam do BOCIANA(pisałam co i jak u mnie kilka dni wcześniej gdy się rejestrowałam więc nie będę znów się rozpisywać). Odezwę się na pewno gdy będę po kolejnej wizycie.
Powodzenia dla Wszystkich dziewczyn!!!
 
Anioleczek kurcze, Szkoda...z tym egzaminem...
lili masz calkiem w porzadku te wyniki
zosia k bête w tym kraju niestety trzeba sobie samemu robic, nikt tu tego nie zleci, zreszta nawet lekarz Ci powie, ze nie zrobia - chyba, ze juz naprawde cos sie strasznego musialo stac. Ja mam niedaleko siebie polskich lekarzy, robia badania krwi.
Dzisiaj poszlam na druga bête - wyniki mialy byc o 17 a tu cisza. Malo tego taki cham w tej recepcji, I do tego mnie oszukal na £10. Chcial dzis £55 a dwa dni temu £35. Jak my powiedzialam, ze dwa dni temu rozbilam dwie dychy taniej, to sie spultal I powiedzial, ze nie! Powiedzial, ze dlatego ze rozbilam prog mialam znizke, ale dzis musze dac £45 (???) zaplacilam
 
Lili czy ty też podchodziłaś w Invicta?Wnioskuję,bo weryfikacjach i po konsultacjach telefonicznych. Beta może wzrosnąć, często się zdarza,że zarodek zagnieżdża się trochę później a ten twój wynik nie jest zły. A ile miałaś podanych, 1 czy2?
Aniołeczek przykro mi,że egzamin źle Ci poszedł,ale na pewno poprawisz i nic się nie martw brakiem "typowych" objawów,bo każda ciąża jest inna a poza tym, takie niedogodne objawy pojawiają się już później-u mnie nasiliły się od 8 tygodnia ciąży.
Onlyone co za oszustwo!dziewczyny,które jesteście w UK nie obraźcie się,ale początki ciąży tam to jakiś stres-jesteście zostawione same sobie i o wszystko musicie się upominać. Nie podoba mi się takie podejście:-(
Lola no pobolewa mnie to brzuszysko, dzisiaj pierwszy raz wyszłam z domu, mąż zawiózł mnie do lekarza na umówioną wizytę, dostałam skierowanie na pierwsze badania -krew,cukier, mocz i na USG w 11-14 tygodniu ciąży. Niestety nic nie wiem o krwiaku,bo w Medicover na USG trzeba umówić się oddzielnie i termin mam 21 czerwca. Wcześniej idę do mojego kochanego dr Maja-w czwartek. Wróciliśmy i znowu leżę,bo po takim zwykłym badaniu ginekologicznym zaczęła mnie boleć lewa strona-choć pani lekarz była bardzo delikatna!. Cały czas myślę o twojej córeczce :-)
 
Lili teraz doczytałam,że miałaś podane dwa blastusie. Przeanalizowałam przyrost Twojej betki i moim skromnym zdaniem jest jak najbardziej ok. Progesteron i estradiol też jest bardzo dobry!
 
reklama
Do góry