reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

z jednej strony chciałabym zrobić to na fundusz bo taki zabieg powinien się należeć, jak "psu buda" ale jak pomyślę, że znowu będę jeździć po wszystkich szpitalach i opowiadać całą historię a na końcu się okaże, że nie mają miejsca i mam se jechać do innego to mnie nerw bierze. A tu przynajmniej wiem, że wszystko powinno być git, bo ona jest naprawdę dobrym specjalistą i fachowo robi zabiegi...
Nie mam pojecia ile to kosztuje ale ja chyba wolalabym isc do tej Twojej lekarz jak masz zaufanie, bo to w koncu zabieg w macicy.
 
reklama
W skrócie z wizyty...9dc Endo 7 mm
Wyniki scratchingu ok
Ale jestem na tyle dziwnym przypadkiem i na sztucznym cyklu urósł mi pęcherzyk w lewym jajniku... Ma już 16mm jeśli do środy nie urośnie to wtedy będziemy gadać o transferze jeśli urośnie to d*** i kolejny cykl w plecy.

Też miałam tak samo. Mimo leków urósł mi pecherzyk. Ale czekaliśmy na owulację i po jej potwierdzeniu w 6.dniu mialam criotransfer. Udany. Jak widzę co klinika to jest inaczej :/
 
W skrócie z wizyty...9dc Endo 7 mm
Wyniki scratchingu ok
Ale jestem na tyle dziwnym przypadkiem i na sztucznym cyklu urósł mi pęcherzyk w lewym jajniku... Ma już 16mm jeśli do środy nie urośnie to wtedy będziemy gadać o transferze jeśli urośnie to d*** i kolejny cykl w plecy.

U mnie zawsze dr też sprawdza czy pęcherzyki rosną (a skoro sprawdza to chyba taka opcja jest). Może za małe dawki leków? Czyli wizyta w środę i wtedy będzie więcej wiadomo. Naprawdę jak nie urok to sr***ka. Albo walka o endometrium, albo jakies pęcherzyki które są wtedy kiedy ich nie trzeba. Ciągle pod górkę.
 
Aaaa... Powiedziałam jej ze pije wino w celach leczniczych to mi zabroniła pić do soboty.. :errr:
A może mi ktoś powiedzieć jakim cudem urósł mi ten cholerny pęcherzyk? :angry:

Ja nic o winie nie mowilam mojej dr... Ale dziewczyny piją na poprawę endo i chyba rzeczywiście coś to daje (chyba @dreamscometrue do pozytywnej bety piła wg zaleceń swojej dr).
 
Kurcze jakie ceny. Trzeba miec kupe kasy na te cale leczenie. Mnie w PL nie byloby stac na in vitro jak czytam ile to wszystko kosztuje.
jak trzeba to i spod ziemi się wygrzebuje... ja kilka lat ciułałam na nadpłatę kredytu i szlag już to trafił... ale póki jeszcze jest nadzieja to walczę, zanim będę podchodzić do kolejnego transferu to może zdążę odłożyć...
 
Kurcze jakie ceny. Trzeba miec kupe kasy na te cale leczenie. Mnie w PL nie byloby stac na in vitro jak czytam ile to wszystko kosztuje.
no ja tez jak czytam ile to kosztuje to jestem w szoku... powinni zrobic takie ceny w pl jak w innych krajach eu ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry