reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a po odstawieniu lekow okres jest jakis inny? Bo pielegniarka mi powiedziala, ze jak bede mocno krwawic i bedzie ostry bol to mam sie kontaktowac z klinika a jak to bedzie wieczorem to do szpitala mam jechac.
Ja mialam nawet slabszy niz zawsze ale dziewczyny maja roznie.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To mnie pocieszylas :) Przez weekend troche mi juz emocje opadly, chociaz dalej roztrzesiona chodze. Jeszcze mam dwa mroziaczki takze walczyc nie przestane. Wszystkie damy rade, nikt nie mowil, ze bedzie latwo ale twarde z nas babki. Bez kitu, ja nie wiem skad we mnie tyle sily i woli walki. Nie wiedzialam, ze jestem az tak silna przez tym calym koszmarem.
No wlasnie. Ja tez zawsze mowie,że czlowiek nie wie ile jest w stanie znieść do póki nie stanie oko w oko z takim ciężkim tematem. Dwa mrozaki to dobry wynik,3dniowe czy blastki??
 
No wlasnie. Ja tez zawsze mowie,że czlowiek nie wie ile jest w stanie znieść do póki nie stanie oko w oko z takim ciężkim tematem. Dwa mrozaki to dobry wynik,3dniowe czy blastki??
Mialam same blastki mzrozone. 5-cio dniowe najwyzszej klasy.. z 4 zostaly juz tylko dwa. Mam nadzieje, ze choc jeden ze mna zostanie na zawsze :(
A Ty kiedy transfer?
 
reklama
Do góry