reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

witam dziewczyny juz wrocilismy z kliniki ...w koncu prolaktyna w normie 15 :) a tak to troche bolało ale dałam.rade, co do meza to kiepskk znow krew na głowe leci..białe krwinki za tydzien znow kontrola.. do tego maz nie ma apetytu i strasznie chudnie :( nie mam juz pomysłow czym.by go skusic ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ehh... czyli i dobre i zle wiadomości u Was. Moze jakas całkowita zmiana kuchni? Cos co lubi najbardziej?
 
reklama
Ehh... czyli i dobre i zle wiadomości u Was. Moze jakas całkowita zmiana kuchni? Cos co lubi najbardziej?
A dajesz mezowi te nutridrinki? One sa slodkie jak ulepy ale maja duzo kalorii i inny potrzebnych przy leczeniu onkologicznym.

Mozesz go tez pokarmic :d samolocik za dzidziusia zrobic ;)
Moj tata na to szedl.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dajesz mezowi te nutridrinki? One sa slodkie jak ulepy ale maja duzo kalorii i inny potrzebnych przy leczeniu onkologicznym.

Mozesz go tez pokarmic :d samolocik za dzidziusia zrobic ;)
Moj tata na to szedl.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
no mamy 12 kartonow nutridrinkow pije 3 dziennie ..a marudzi jak nie wiem co... najgorsze ze nie umie miesa czuc odrazu na wymioty go bierze.. jadł by tylko pizze..ahh

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam dziewczyny juz wrocilismy z kliniki ...w koncu prolaktyna w normie 15 :) a tak to troche bolało ale dałam.rade, co do meza to kiepskk znow krew na głowe leci..białe krwinki za tydzien znow kontrola.. do tego maz nie ma apetytu i strasznie chudnie :( nie mam juz pomysłow czym.by go skusic ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za Was oboje. Mam nadzieje, ze w koncu szczescie sie do Was usmiechnie. ✊✊
 
O kurcze,a jak Ty sie klujesz jak juz Żywia taka duża? Caly czas w brzuch??
Tak, w brzuch.
Tez kiedyś lekarza spytalam gdzie sie kluc bo malo komfortowo sie czuje w brzuch, ale powiedzial ze igielki sa krotkie i musialabym bardzo mocno i gwaltownie sie wbic zeby dziecku krzywde zrobic.

Ja zawsze skore w palce sciskam i tam sie kluje, ale coraz ciezej idzie bo skora sie napina i nie jest juz taka elastyczna jak na poczatku.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za Was oboje. Mam nadzieje, ze w koncu szczescie sie do Was usmiechnie. [emoji110][emoji110]
tez mamy taka nadzieje..ja dzos z nerwow po moim uszczypniecou pobeczalam.soe u lekarza meza miny mieli ..ale co zrobic skoro ciagłe złe nowiny ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no mamy 12 kartonow nutridrinkow pije 3 dziennie ..a marudzi jak nie wiem co... najgorsze ze nie umie miesa czuc odrazu na wymioty go bierze.. jadł by tylko pizze..ahh

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To karm ga pizza, byle jadl, tak lekarz mówił u mojego taty. Mozesz sama zrobic jak chceesz zdrowsza. Daj jakes warzywa.
Mama tacie kisiele z owoceow robila - mega proste sa, jak chcesz powiem ci jak.
Lekkie zupki gotowala np jarzynowki na masle. Ale tata nie mial zoladka.
A miesowstret jest niestety bardzo czasty przy raku... trzeba jakos to mieso przemycic nawet na pizzy. A jakies spagetti moze? Albo potrawka z kurczaka z marchewka?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Znowu ojadlam sie chipsów nie wiem czasmi sie powstrzymac nie moge..a bratu prawilam moraly zeby helenki nie pil bo to syf sama co robie!!musze sie zaczac zdrowo odzywiac juz tak mi dobrze szlo i dzis slabosc
 
Do góry