reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zostaly mi jeszcze te 2 tabletki arthrotecu, ktorych nie wzielam po ostatniej wiz u babki prl, a ktore poprzednio raczej nie zadzialaly... myslicie, ze jakbym zaaplikowala obie naraz to cos by ruszylo?
Rety nie wiem czy to nie są zbyt silne leki aby brać je na raz?? Kochana nie rob lepiej nic bez konsultacji z lekarzem,abys sobie nie zaszkodzila.
 
No tylko gdzie prywatnie... w klinice wystawili skierowanie i sie wypieli, skierowanie zostalo w tym szpitalu co nie zrobili lyzeczkowania, a do tej tez chodze prywatnie i nie wiem czy mysli ze se ot tak wejde do szpitala i mnie przyjma czy jak... kiedys mowila ze jak bedzie taka potrzeba to ona mnie wysle... myslalam ze ma na mysli wystawienie skierowania i jakies konkretne dzialanie, np ze tam osobiscie zadzwoni czy jak... no nic, przemysle to i jeszcze do niej napisze..
Poproś ją o skierowanie i zapytaj czy nie moglaby Ci wlasnie jakos pomoc w sensie zadzwonic czy cos,bo ostatnio mialas z tym duzo problemow. Moze sie jakos uda
 
reklama
Do góry