reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziewczynki ndarobiłam zaległościw czytaniu a troszkę ostatnio popisałyście mnie nie było w domku kilka dni,odpoczywałam na majóweczce i nawet pogoda była w miarę;-)
Kahaaa ja jak narazie przytyłam 2kg brzusio już malutkie mam,na ostatnim usg nasza kruszynka kręciła sie bardzo i nawet doktorek nie mógł jej dobrze zmierzyć:-)a jak tam u Ciebie z przybieraniem na wadze?Jak samopoczucie bo moje juz teraz coraz lepiej choć ostatnio znowu mam faze że dużo chce mi sie spać :tak:
Lolitko trzymam kciukasy kochana oby tym razem już wam się udało, :tak::tak::tak:niestety nie pamiętam jakie były u nas woelkości pęcherzyków.
Betabeta kochana cóż te objawy które u siebie zauważasz mogą być zarówno na tak jak i na nie niestety każdy orgaznizm jest inny , mnie tez brzusio pobolewał jak na okres i cycki to urosły sporo. Kochana rób betkę w piątek ja miałam pierwszą jak już wczesniej wspominałam po 8dniach i juz lekarz mi powiedział że jestem w ciązy:-):-):-)trzymam kochana za wasze szczęście kciukasy
Oczywiście trzymam kciukaski za wszystkie staraczki te w trakcie stymulki i te przed i te czekające na decyzje będzie dobrze fluidki dla was***********************************************************
 
reklama
POSSION

szczerze mówiąc to nie wiem, czy robią jeszcze metodą IMSI w jakiejś innej klinice niż w PROVICIE, tam chyba mają tylko ten sprzęt, u mnie też jest problem z nasieniem męża , bo ma tylko 3% dobrych plemników, więc myślę , że dobrze, że trafiłam do Katowic, a jeżeli jesteś z okolic Krakowa to w sumie autostradą to nie tak daleko...ja miałam tylko małą endometriozę , która została usunięta podczas laparoskopi, resztę mam ok!!!
 
Betabeta kochana cóż te objawy które u siebie zauważasz mogą być zarówno na tak jak i na nie niestety każdy orgaznizm jest inny , mnie tez brzusio pobolewał jak na okres i cycki to urosły sporo. Kochana rób betkę w piątek ja miałam pierwszą jak już wczesniej wspominałam po 8dniach i juz lekarz mi powiedział że jestem w ciązy:-):-):-)trzymam kochana za wasze szczęście kciukasy
Oczywiście trzymam kciukaski za wszystkie staraczki te w trakcie stymulki i te przed i te czekające na decyzje będzie dobrze fluidki dla was***********************************************************

Dzięki za fluidki!!!!
Dziś tak mnie brzusio okresowo pobolewał że musiałam no-spę wziąć. Zachwycona jestem że mnie boli :)
Oj, mówisz że juz po 8 dniach robiłaś bete? i po co mi to mówisz, zaraz na pobranie polecę:)))))))))))))
Nie no postaram się dać radę do piątku. Boję się złudnych nadziei, a ponoć te wszystkie leki zmieniają fałszywie wynik. Zacisnę zęby i poczekam :)
 
Passion

nie wybieraj kliniki tylko pod katem czy robia IMSI. IMSI nic nie pomoze w przypadku slabych zarodkow. IMSI to to samo jak ICSI z ta roznica ze wiekszy mikroskop. a mikroskop nic Ci nie da bo tylko mozna morfologie tam zobaczyc a nie DNA gdzie lezy problem zwykle. morfologia nie ma znaczenia - wazne tylko by zywe plywaki byly. IMSI to sciema makretingowa wiec nie zwracaj az na to takiej uwagi

Beta
czekaj czekaj.... i w piatek daj znac
 
lolitka trzymam kciuki za punkcje. bedzie dobrze! to nie moze byc tak, ze tobie cos nie wyjdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
basia, beta byle do piatku, jak malpy nie ma to juz polowa sukcesu i cieszyc sie trzeba!
aga, przybierasz na wadze mniej wiecej tak jak ja, niewiele, co mnie czasem martwi, ale pewnie w ogolnym rozrachunku wyjdzie na dobre. a co do brzucha to moj jest chyba w najgorszym stadium - w swoje spodnie sie nie mieszcze, a ciazowe mi z dupy spadaja. nasza dzidzia na ostatnim usg (nadprogramowym) tez wiercila sie okropnie i na kilku zdjeciach ma inny dzien ciazy, roznica 4 dni, wiec musiala niezle fikac. nawet raz sie lekarce udalo uchwycic jak sie stopa zaparla o sciane macicy i bylo dokladnie widac taka malenka stopke i malenkie paluszki. cudo!!!!!!!!!!!
 
dziewczyny

potrzebuje klamstwa doskonalego. sadzilam ze punkcja w sobote i wzielam wolne od poniedzialku a tu juz od jutra nie moge isc do pracy wiec na te 3 dni nadchodzace musze miec klamstwo....

historia sie bedzie zaczynac ze o 11.00 jutro mam wizyte ginekologiczna. i teraz prosze was drogie panie o pomoc :) historia ma byc taka ze na tej wizycie cos tam sie niedobrego znalazlo? i od razu trzeba bylo to naprawic? stad nie moglam przyjsc po wizycie do pracy. a czwartek i piatek to male komplikacje z tym zwiazane....
co moze byc takiego zeby dalo sie od razu naprawic w czasie jednej wizyty a po czym mozna miec kompliakcje (komplikacje malego kalibru typu obrzmialy i bolacy brzuch albo cos w tym stylu). podpowiedzcie pls bo ja nigdy nic nie mialam coby sie zle dzialo...stad trudno wymyslic mi dolegliwosc pls:))))
 
moze to byc jakas narosl, ktora to zaniepokoila gina i zrobil punkcje od razu, bo to nie wiadomo co moze byc i wyslal na badania co by sprawdzic czy nie rakowe. po jakims czasie oczywiscie sie okaze, ze to falszywy alarm i wsio ok, ale lepiej, ze ginek dmuchal na zimne.
wzglednie nadzerka wymagajaca natychmiastowego wypalania.

co dunczycy tacy wscipscy? anglikom zwykle wystarcza "doctor appointment" i nie draza tematu, co najwyzej sie zapytaja czy wszystko ok a i tak przeprosza, ze pytaja.
 
Kahaa
dunczycy jak anglicy. sek w tym ze ta moja szefowa to jak nieszefowa. nigdy jej jak szefowej nie traktowalam, a ona nigdy mnie jak pracownika nie traktowala. glupia dosc jest, wie o ty, otwarcie mowi ze beze mnie to ona nigdy by szefowa nie byla - to mi nie podskakuje bo wie ze jak odejde to i ona prace straci. zawsze plotkujemy sobie i taka nasza relacja. ale to dziala to tez w ta strone ze oczywiscie mowimy wsio ze szczegolami, wiec taki doctor appointment to w tym przypadku troche nie bardzo...

ale z ta narosla.... to moze byc komplikacja z punckaj zwiazana?
 
no chyba brzuchol moze bolec jak i po punkcji na jajorkach... nie wiem, nigdy nie mialam. zawsze jak ci cos podziabia, to moze bolec...
 
reklama
a z ta punkcja na jajorkach.... to chyba nawet nie bedzie klamstwo to ja bede miala:) a moj ma jutro punkcje wiec go musze zawiezc do szpitala
 
Do góry