reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kreska blednie :( niestety tu zadnej pomocy nie uzyskam.
Problem polega na tym ,że przy pierwszej ciazy pozamacicznej trzymali mnie do 12tc wiedząc od 5tc ,że najprawdopodobniej to ciaża pozamaciczna bo przyrosty bety były bardzo słabe czekali aż organizm sam się oczyści niestety nie chciał dopiero po pękniętym jajowodzie i krwotoku była interwencja chirurgiczna w drugiej ciąży pozamacicznej to samo tylko jajowód pękł mi szybciej dostałam drgawek i utraty świadomości i dopiero wtedy trafiłam na sale operacyjną :(
Boze swiety gdzie ty mieszkasz ze takie torury na kobietach stosuja. Przeciez to zagrozenie zycia :szok::szok:
Wspolczuje
 
reklama
Dziewczyny pocieszcie mnie ze tez tak mialyscie Jestem dwa dni po transferze blastki cykl sztuczny w 27dc byl transfer(w srode)od wczoraj boli mnie brzych to byl 28dc czyli termin spodziewanej@.A dzisiaj to juz wogole mnie boli dosyc mocno biore leki rozkurczowe ale nie pomagaja
Dużo odpoczywaj, mogą to być dobre objawy, ale niektóre dziewczyny mają takie objawy w okolicach spodziewanej @ - moze też pojawić się nawet plamienie spowodowane zbiżającym się terminem @ albo może to być też plamienie implantacyjne. Teraz najważniejszy jest spokój :)
 
Ja sie dziś wkur... ostatnii w posiewie z pochwy wyszedl mi paciorkowiec i bardzo dużo pałeczek kwasu mlekowego. Dostałam na to 3 leki w tym jeden zel dowcipny. Dziś odebrałam wynik i kur...zas bakterie. Teraz ecoli i enteroccocus feacilius i zadnych paleczek kwasu mlekowego a kur....caly czas lykam provag. Antybiotyki nawet dobre bakterie mi zwalczyly i pewno przez to nowe dziadostwo. Już wyslalam wymaz do kliniki zeby mi recepte przepisali ale jestem w szoku bo właśnie jak kiedys walczylam 8 m-cy z bakterismi to myslalsm ze dobry wynik zawdzieczalam provagowi ktorego bralam przy ostatniej kuracji. Teraz bede lykac ze 2 dziennie, zamówiłam tabletki zuravit i tak sie zastanawiam czy nie próbować leczyć tego bez antybiotyku wlasnie probiotykiem, żurawiną. Nie wiem już koźwa. A podmywam sie w dobryn kierunku, za kazdym razem mam nowy recznik. Jestem.wsciekla
 
Tez huj... antyk
Troche ich w zyciu przerobilam microgynon tragedia jesli chodzi o skutki uboczne u mnie po miesiacu musialam zmienic. Ale takiego dziadostwa jak marvelon to nie widzialam. Nie dosc ze cale 21 dni bol glowy taki ze tylko zasniecie pomagalo jajniki bolaly i wkurw na maksa. A po nieudanej probie jak sie wszystko w organizmie skumulowalo to bole migrenowe takie ze myslalam ze mi mozg oczami wyjdzie :)
No tos mnie przestraszyla ;( ja dostalam marvelon i za jakies 10dni mam zaczac brac... :( to po co to przepisuja skoro takie dziadowskie?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry