reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ojjjj nasłuchałam się już tyle złego o tym "cudownym" Bocianie. Sama się nie wypowiem bo ja tam nie byłam nigdy jestem w GynCentrum też u doktora na M ale innego :)
Zrób sobie sama to badanie w jakimś laboratorium jest naprawdę ważne!



Na pewno teraz w poniedziałek jest :)
A z rana czy popołudniu?
 
Z 6 komórek żadnego zarodka do transferowania... Jakoś trudno mi uwierzyć, że to tylko biologia. To musiało być dla Was naprawdę trudne przeżycie (i koszty chyba też sporo większe tak mi się wydaje).
Procedura ICSI , oraz dodatkowo wykonana separacja a zarodka do transferu ani jednego. Męża wyniki prawidłowe.
Spodziewala bym się tego gdyby zapladniali moje jajeczka ale nie dawczyni.

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
Dziewczyny ale miałam parszywy dzień! [emoji30] Babka wjechała mi w dupę i uciekła 3 godziny na policji a potem dostałam telefon ze teściu miał zawał i karetka go zabrała [emoji30]
 
Procedura ICSI , oraz dodatkowo wykonana separacja a zarodka do transferu ani jednego. Męża wyniki prawidłowe.
Spodziewala bym się tego gdyby zapladniali moje jajeczka ale nie dawczyni.

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "

Dlatego naprawdę nie wracaj tam gdzie byłaś. Dla par starających się o potomstwo takie sytuacje są naprawdę dołujące. Ktoś kto nie przechodził przez in vitro nigdy tego nie zrozumie.
 
reklama
Do góry