reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój Mąż chce znów aby był krótki u dr M , żeby spróbować to ulepszyć i nie ryzykować...a jak się nie uda to 3 raz pójdziemy długim u drG.
Tylko ja panicznie boje się, że znów nie będzie transferu bo nie będzie zarodka który przetrwa...

Może właśnie wystarczy tylko modyfikaja krótkiego. Pogadaj z nim że zgodzisz się na jego propozycję w zamian on ma trochę zaryzykować .
 
reklama
Dziewczyny przestrzegam bo dużo się mówi ze paracetamol jest bezpieczny w ciąży. Jednak dotarłam to wielu źródeł w tym ulotka leku ze owszem można się pokusić ale w II i III trymestrze a w I trymestrze nie jest wskazany

---26tc---
 
a ty na usg masz zawsze dużo antralnych pęcherzykow? Bo jeśli masz pco to pewnie dużo. Mi po antykach i gonapeptylu wszystkie znikły i jajniki były całkiem czyste - i może to jest jakiś złoty środek na to, żeby ich nie zaczęło rosnąć dużo? Mogłabyś o to zapytać lekarza, bo ja się dokładnie na tym nie znam - tak tylko głośno myślę. A dawki leków miałam 150 mensinorm (odpowiednik menopuru) i 100 ovaleap (odpowiednik gonalu) i potem ovaleap zwiększony do 125. Więc prawie dwukrotnie większe.
A w ogole kiedyś byłaś czymś stymulowana (lamette, clostibegyt)?
Tak lametta do insemiaci...reagowałam ok ale ciąży nie było.
Miałam dwa opakowania antyków przed zastrzyksmi i jajniki ładnie się wyczyściły z tych drobiazgów.
 
Tak lametta do insemiaci...reagowałam ok ale ciąży nie było.
Miałam dwa opakowania antyków przed zastrzyksmi i jajniki ładnie się wyczyściły z tych drobiazgów.
kurde to nie wiem co ci doradzic. Może faktycznie idź jeszcze do jakiegoś trzeciego i zobaczysz ku czemu będzie sie skłaniał...
 
No właśnie... A jak Twoje komórki? Wszystkie 14 były dojrzałe? Miałaś jakiś transfer? 3 stymulacja też u drM?

11 dojrzałych, 10 prawidlowych, 4 zamrożone, 6 zaplodnionych, 3 zarodki (kiepskie nasienie). Druga stymulacja 150 gonal bez menopuru i wynik ten sam.
Stymulacje rozpisywała mi dr Piekarz, dr M kontrolował końcówkę pierwszej.
Trzecią też prowadzi dr P.
Kurczę...na to wszystko wpływa tak wiele czynników, pcos też u każdej jest różne. Dr P mi powiedziała że moje jajniki wyglądają bardzo dobrze jak na takie amh, może dlatego tak dobrze reaguję na stymulację.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Podchodzilam z KD. W programie dostaliśmy 6 komórek. Procedura ICSI, zapłodnily się wszystkie, do 6 doby nie dotrwal żaden - usłyszeliśmy ze to biologia [emoji34]

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "

Z 6 komórek żadnego zarodka do transferowania... Jakoś trudno mi uwierzyć, że to tylko biologia. To musiało być dla Was naprawdę trudne przeżycie (i koszty chyba też sporo większe tak mi się wydaje).
 
Do góry