reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I jaki rezultat końcowy? Na jakim jestes etapie? :-)

8 dpt jednego zarodka wczoraj dwie krechy dziś niestety druga znacznie jaśniejsza od wczorajszej ale mam nadzieje ,że to kwestia testu i mój kropek zostanie skoro już się zagnieździł (bo test pozytywny). Jutro i w niedziele zrobie kolejne testy i mam nadzieje ,że krecha będzie coraz ciemniejsza:)
 
reklama
8 dpt jednego zarodka wczoraj dwie krechy dziś niestety druga znacznie jaśniejsza od wczorajszej ale mam nadzieje ,że to kwestia testu i mój kropek zostanie skoro już się zagnieździł (bo test pozytywny). Jutro i w niedziele zrobie kolejne testy i mam nadzieje ,że krecha będzie coraz ciemniejsza:)
O to czekam z niecierpliwoscia na Twoja gruba kreche! :-)
 
No lekarz powiedział że to zależy jak będą rosły ale stawiam że jak zawsze koło 11 dc będą ok bo przy stymulacji szybciej mam większe więc wychodzi na to że jeszcze jakieś 6 do 7 dni stymulacji...

No właśnie "dobrej jakości"z tym ostatnio była lipa więc chciałam więcej żeby zwiększyć szansę i żeby choć cztery się zapłodniły ładnie podzieliły a nie jeden :(



Oby urosło rzeczywiście ich więcej...



G-K :) doktora G nie trawię i nigdy przenigdy do niego nie pójdę. Ja mam wizytę o 12:00 :)



Mój bardzo rzadko jest na wizytach. Na zabiegu i transferze był i może dwa razy na wizycie. Niestety praca mu nie pozwala i jeżdżę sama :(
 
Ostatnia edycja:
Możecie mnie za wczorajszego doła i negatywne myślenie kopnąć wszystkie w du**!

Mamy zamrożona jedną wczesną blastocyste bb! 10 % fragmentacji i widoczny trofoblas

Śmieje się przez zły! Życie nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać....
Mam wrażenie że to tylko sen.....

Endo błagam rośnij!

A widzisz a nie mówiła ciotka ze tak bedzie [emoji3] HURRA HURRA kurka blaszka lubię takie info [emoji3]
 
Zobaczymy...
Jak zwykle nic na siłę!
Jak mojemu sie nie chcialo ze mnajechac to mu powiedzialam, ze czuje sie pewniej jak ze mna jednak jest bo zawsze moze sie mu jakies pytanie przypomni a poza tym gorzej sie pozbyc z gabinetu 2osob niz jednej:D i zawsze jak tylko jest w domu to jedzie lub nawet czasem urywa sie na 2 godz z pracy:) moze takie argumenty i do twojego przrmowia;)
 
reklama
Do góry