reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

M
Dziewczyny pomóżcie. Która miała w drugim lub trzecim dniu stymulacji (zastrzyków podawania) już usg i czy już wtedy miałyście wszystkie pęcherzyki widoczne? U mnie dziś lekarz tylko 4 może 5 naliczył i tylko w lewym jajniku :( powiedział że spodziewał się mocniejsze reakcji ale że teraz zwiększanie dawki z 225 na więcej nie ma sensu :( kolejna wizyta w poniedziałek ale jak znowu tak słabo obrodzę to się chyba załamię. Już nie wiem co robić
MoKa 4 - 5 to niezły wynik. Zastanawia mnie tylko dlaczego nie zmieniaja u Ciebie w trakcie stymulacji dawki lekow... chyba wlasnie po to,te wizyty sa tak czesto? Tym bardziej,że u Ciebie jest bardzo wczesnie jeszcze.
 
reklama
Wiem, doskonale rozumiem :-) teraz dbaj o endo i do dzieła :-)M szczęśliwy,co? To macie mily weekend przed soba :-)))
Będę dbała..
A z mezem już się nieźle poklucilam i to o durne tynki w domu!
Chryste! Czy on nie może zrozumieć że mam to na tą chwilę głęboko w d****
Cholerne chłopy...
Wyszedł z domu i mam spokój... Chociaż tyle..
Widzisz jednak ktoś nad tym czuwał :)
Cieszę się
Rób teraz wszystko żeby endo ładnie rosło
Postraram się
Nie będę mówić A NIE MÓWIŁAM!!! Trzeba w kropki wierzyć do końca! Szczególnie jak w labo jeszcze dają im szansę. Trzymam kciuki!



Miałam o 8:30 rano.... :(
Obiecuję poprawę! Będę już w niego wierzyć! Pokazał swoją siłę i wolę walki...
 
Dziewczyny pomóżcie. Która miała w drugim lub trzecim dniu stymulacji (zastrzyków podawania) już usg i czy już wtedy miałyście wszystkie pęcherzyki widoczne? U mnie dziś lekarz tylko 4 może 5 naliczył i tylko w lewym jajniku :( powiedział że spodziewał się mocniejsze reakcji ale że teraz zwiększanie dawki z 225 na więcej nie ma sensu :( kolejna wizyta w poniedziałek ale jak znowu tak słabo obrodzę to się chyba załamię. Już nie wiem co robić

Tak naprawdę ważna jest ilość końcowa nie raz dziewczyny maja bardzo dużo a do 3 czy 5 dnia po zapłodnieniu zostaje 1 albo 2 a czasami jest tylko parę ale wszystkie bardzo wysokiej jakości. Więc na tym etapie nie masz naprawdę się czym martwić. Czasem lepiej mniej a wysokiej jakości:)
 
Będę dbała..
A z mezem już się nieźle poklucilam i to o durne tynki w domu!
Chryste! Czy on nie może zrozumieć że mam to na tą chwilę głęboko w d****
Cholerne chłopy...
Wyszedł z domu i mam spokój... Chociaż tyle..

Postraram się

Obiecuję poprawę! Będę już w niego wierzyć! Pokazał swoją siłę i wolę walki...
O hehe. No chłop jak chlop :-) to Ty sie teraz relaksuj i odpoczywaj :-)
 
Dziewczyny pomóżcie. Która miała w drugim lub trzecim dniu stymulacji (zastrzyków podawania) już usg i czy już wtedy miałyście wszystkie pęcherzyki widoczne? U mnie dziś lekarz tylko 4 może 5 naliczył i tylko w lewym jajniku :( powiedział że spodziewał się mocniejsze reakcji ale że teraz zwiększanie dawki z 225 na więcej nie ma sensu :( kolejna wizyta w poniedziałek ale jak znowu tak słabo obrodzę to się chyba załamię. Już nie wiem co robić
Ja mialam usg dopiero w 6 dniu stymulacji czyli 7dc
Dziwne to wszystko! Może źle liczą... Mnie naliczyli 8 a ostatecznie miałam 16
Też mam w poniedziałek wizytę do kogo idziesz?
Głowa do góry! Będzie dobrze
 
Tylko 4 albo 5 pęcherzyków mimo takiej dawki. Tylko w lewym jajniku... Lekarz spodziewał się lepszych efektów ale mówi że według wyników wszelakich badań podniesienie dawki nie zwiększy ilości. Kolejna wizyta w poniedziałek i wtedy decyzja co dalej... Ch...jowe mam jajniki i tyle !!! :(
Nie mów w ten sposob. Wydaje mi sie,ze to wcale nie jest gorzej. Moze byc ich mniej ale najwyzszej jakosci i tak trzeba o tym myśleć! No i nie tylko w Kropki trzeba wierzyc,bo w jajka tez! :-)
 
reklama
Do góry