reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Odebrałam wynik z posiewu, dziewczyny po całej tej luteinie .........nabawiłam się grzybicy, niby mam dużo dobrych bakterii ale po co te grzyby.
Za miesiąc miałam rozpoczynać kolejną procedurę mam nadzieję, że zdążę się wyleczyć.
Kurczę nie używam dużo cukru a jednak.
Muszę zmienić dietę, jakieś propozycję?
Zależy jakie to grzyby, sprawdź w necie. Wiadomo dieta nie zaszkodzi, ale jak to poważniejsza odmiana to dieta nic nie da. Ja grzyba się pozbylam po globulkach macmirror 500 ostatnio dziewczyny o nich pisały

---23tc---
 
reklama
Gosiu ja Ci powiem ze gdyby u m w biopsji cos znalezli to pewno byloby to i tak kiepskie i bujalibysmy sie latami probujac tak zapladniac a moje amh najlepsze nie jest. A z dawca widac ze plemniory silne byly bo zaskoczylo od razu no i dzisiaj sie na usg okazalo ze na 99% bedzie synus[emoji7][emoji7][emoji7]
Wiec brawo dla Twojego m i dobrze mowi! A na jakim etapie jestescie bo mi umknelo?
Na etapie stania w miejscu :D
Zbieramy kase leki choc jesli wszystko sie uda u jednej pary ktora juz jest w ciazy ale narazie trzyma leki w zanadrzu bo cieszyc sie beda jak przetrwaja pierwsze 3 miesiace to mam juz cala dawke menopuru ktora mi jest potrzebna czyli 3 op po 1200 za lacznie 800 zl co przy pelnoplatnej cenie wyszlo by mi 3700 wiec uwazam ze warto zaryzykowac i poszukac w necie lekow. Czekamy na wizyty i badania ja jednak chyba jeszcze chcem sprobowac z nasieniem emka mimo wszystko choc zobaczymy co powie lekarz po badaniach.
Ktos mial mi tu odpowiedziec co jest w umowie w invictie bo byc moze niepotrzebnie wydamy tysiaka jesli jest tam w cenie defragmentacja dna i inne badania nasienia.
 
A czy możecie mi poradzić które badania immunologiczne zrobić w pierwszej kolejności żeby określić iż tu leży problem? Wiem że potem różne mogą być przyczyny ale chciałabym wiedzieć czy w naszym przypadku akurat w tym kierunku powinnam się udać a nie w kierunku np genetyki. Czy któreś badanie potwierdza problemy immunologiczne?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja szłam na piersza konsultacje z ANA1, allo mlrami, trstem mikrocytotoksycznym ( czy w raziw koniecznisci szczepien maz,mize byc dawca) i Nk. Tylko ze ja bylam ok pol roku po poronieniu i dkatego.mialam wskazania do allo mlrow. Ale ja bym wzięła wszystkie swoje wyniki i niech immunolog sam ci zleci zesraw badan.
 
Jeszcxe tylko.kwestie finansowe. Twoja jedna ommumoglobina kosztuje 4 tys a zlecił ci 3. Intralipid kosztuje w klinice 350 zl i jak bedzie ok i bedzuesz w ciąży to dls bezpieczenstwa buezesz co 4 tygodnie 1 a przed transferem 2 albo 3 wiec to koszt max 1750 zl chyva ze wysepisz recepte na intralipid i w tedy 40 zl w aptece. Szczepienia seria to 3 krakow 880, Łódź 600. Wiec 2440 jesli allo mlry sie poprawia po serii w najdrozszej opcji a moze u ciebie nie potrzeba szczepień ani intralipidu tylko np heparyny. Wczoraj rozmawialam z kobieta ktora dlugo starala sie o dziecko. Za 4 razem dopiero donosila ciaze a tak to dziecko zawsze umieralo uwaga w 6 miesiącu! I co pomoglo? Pojechala do lekarza do Wrocławia chyba dr Zamora, zlecił jej badania, jak sie okazalo ze jest w cuazy to przepisal heparyne i encirton i brala do konca ciazy i urodzils zdrowe dzieciątko. Wczesniej nikt tego nie zlecil
Będę właśnie dlatego robić te badania na krzepliwość i jak wyjdą ciulowo to bede się upierać na heparyne...
 
Dziewczyny mam pytanie bo ja się wahaj i mąż też. Mamy 4 zarodki do zbadania. Nie wiem czy wysyłać i płacić te 7600 za tę 4 sztuki i czy lepiej zrobić stymulacji i jeszcze coś d ozbierac. Boję się że wyślemy tę 4 się okaże że 1 jest zdrowy albo wogole i z niczym zostaniemy.... ale z drugiej strony narobie zarodków i ich nie wykorzystam .... radzcie ....
 
Zależy jakie to grzyby, sprawdź w necie. Wiadomo dieta nie zaszkodzi, ale jak to poważniejsza odmiana to dieta nic nie da. Ja grzyba się pozbylam po globulkach macmirror 500 ostatnio dziewczyny o nich pisały

---23tc---
Wiem, ze na pewno dostanę jakieś globulki, niby bazofile te grzyby, pewnie rodzina candidy,
ale pomyślałam, że może lepiej przyłożyć się do diety i tym samym wzmocnić organizm.
 
reklama
I na odwrot oczywiscie :)
Kochana tak to juz jest na tym forum ze poprostu ktos rzuci jakis temat i wszystkie go komentujemy nikt nie ma do ciebie pretensji ani nie chxe wzbudzic poczucia winy ani tym bardziej przekonac cie do swoich racji. To poprostu nasze wypowiedzi do twojego wrzuconego tekstu. Jesli cie cos urazilo to przepraszam nie mialam takiego zamiaru. My juz tu w wiekszosci wiemy co i w jaki sposob ktoras pisze :) wiec wiemy kiedy nalezy sie gniewac i zaznaczyc ze to mi nie pasuje a kiedy jest to poprostu wyrazenie swojego zdania
O to to
 
Do góry