reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wlasnie ja lubie troszke potyrac, np w ogrodzie :p Musze znalezc sobie jakies inne hobby, bo zglupieje. A pogoda tez niedopisuje :/ do transferu to szybko zleci ale do bety to bedzie sie ciagnelo fest hehe
Ja duzo spalam:) rano wczesnie sie budzilam, czasem od 4 nie spalam ale w ciagu dnia ze dwie drzemki 2-3godzinne byly:) dobra ksiazka, forum, potem obiad i lecial dzien za dniem:) polecam spanie - czas leci i wylaczasz myslenie hihi;)
 
reklama
Hej kochane... Zaraz spróbuję was doczytać ale najpierw się witam.
Byłam dziś na glukozie: aaaa fuj.... Ale wypiłam "bez zwrotu"...
I przy okazji polecialam do poradni bo miałam iść na kontrole po tygodniu od wyjścia ze szpitala. (trochę mi to umknęło a poszłam bo mam straszne bóle brzucha) lekarz stwierdził że to nie od ciąży - może nerka...
Mam iść na usg ale słuchajcie czy tyle badań usg w ciąży nie jest szkodliwe? W tamtym tygodniu 3 usg w tym jedno i w następnym wizyta u mojej dr... Kurde!? Czy to Malutkiemu nie zaszkodzi!?


ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]


Moim zdaniem lekarze wiedzą co robią. Na pewno chcą dobrze dla Maluszka i trzeba Im zaufać :)
 
A jaka to seria? Bo ja nie wiem gdzie takich kosmetyków szukać.
Ziaja. Poszlam do galeri do ich sklepu i powiedziałam pani ze chce bezzapachowe i bez tych wsszystkich substancji i dostalam krem szampon i płyn do kapania teraz nie pamietam ale byla to chyba seria do osob z atopowym zapaleniem skory

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale to żel pod prysznic, szampon, krem do twarzy też bezzapachowy?A dezodorantu tez mam nie używać? I jak długo to ma trwać?
Ja uzywałam zel pod prysznic biały jeleń i laktacyd rożowy to kosmetyki bezzapachowe 2dni przed i 2dni po nie uzywalam perfum. Szampon normalnie i kosmetyki do wlosow tez a mam wlosy krecone takze troche tego uzywam by je ogarnac. Relanium mialam brac tylko 1h przed transferem ale za rada dziewczyn bralam rano i wieczorem na kolejny dzien a potem dwa dni wieczorem tylko. O nospie lekarz nic nie mowil, nie czulam skurczy ale zapobiegawczo bralam 3x1 przez 4 dni. Czy przyczynilo sie to do tego ze sie udalo mam wrazenie ze troche tak.
 
A jaka to seria? Bo ja nie wiem gdzie takich kosmetyków szukać.

A jaka to seria? Bo ja nie wiem gdzie takich kosmetyków szukać.
Ja choc nie z jednej linii to wsio znalazlam w tesco:) mydlo bialy jelen, chusteczki i plyn do hig intymnej lactacyd - rozowy, anryperspisant a kulce aa i balsam do ciala vaseline intensive care bezzapachowy. A wlosy - coz, jakos zniosly bialego jelenia :D
 
reklama
Do góry