reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Bedac w ciazy pytalam sie dunskiego lekarza czy maja jakis zamiennik nospy i tutaj tego sie nie stosuje. sprawdzil sklad i powiedzial mi, ze nie rekomenduje tego leku i mam go nie brac. Magnez ewentualnie ale to tez najpierw badanie kazal zrobic. W rezultacie nie bralam niczego. Mam nospe kupiona w PL ale chyba nie bede jej brac tez przy tym crio. Jakos boje sie lekow.
Jak za pierwszym razem udalo sie bez lekow to ja bym zrobila teraz wszystko dokladnie tak samo jak wtedy:)
 
reklama
Dziewczyny, mam brac od dzisiaj progesteron tj. Crinone 3x dziennie. Tak czytam, ze Wy na sztucznym cyklu macie duzo wiecej tych lekow i zastanawiam sie czy to nie za malo? Jak sadzicie? Biore estradiol 3x dziennie i teraz crinone 3x dziennie.
 
Jak za pierwszym razem udalo sie bez lekow to ja bym zrobila teraz wszystko dokladnie tak samo jak wtedy:)
Tylko sa pierwszym razem bylam na naturalnym cyklu. Teraz mam obawy, bo po cholere mi ren sztuczny jak wszystko z hormonami ok. Tylko niepotrzebnie laduje w siebie te leki, bo tak lekarzom wygodniej :/
 
Dziewczyny, mam brac od dzisiaj progesteron tj. Crinone 3x dziennie. Tak czytam, ze Wy na sztucznym cyklu macie duzo wiecej tych lekow i zastanawiam sie czy to nie za malo? Jak sadzicie? Biore estradiol 3x dziennie i teraz crinone 3x dziennie.
Szczerze mowiac to nie wiem jak szybko wchlania sie crinon ale mnie osobiscie on irytuje. Aplikuje go tylko raz dziennie i dobrze ze nie musze wiecej. Robie to rano i staram sie jeszcze godzine polezec bo inaczej to od razu wycieka... moze zapytaj tez o cos innego lub dodatkowego...
 
Bądź świadoma tego ze badanie pgs jest po to zeby zaoszczędzić nie zagnieżdżenie sie zarodka i stresu. Ja byłam przekonana ze wykrywa ze dziecko będzie chore a to gowno prawda.
Co Ty opowiadasz? Skoro wykrywa wady w chromosomach to w tym zakresie stwierdza czy dziecko będzie zdrowe czy chore. Zdrowy zarodek miko wszystko ma prawo się nie zagniezdzic

[emoji127] 28.10.2017
 
Szczerze mowiac to nie wiem jak szybko wchlania sie crinon ale mnie osobiscie on irytuje. Aplikuje go tylko raz dziennie i dobrze ze nie musze wiecej. Robie to rano i staram sie jeszcze godzine polezec bo inaczej to od razu wycieka... moze zapytaj tez o cos innego lub dodatkowego...
Podobno to wystarczy, bo biore 3x. Czas pokaze jak to sie skonczy. Jeszcze tyle dni przede mna a gdzie tu jeszcze do bety. Normalnie oszaleje.
 
Podobno to wystarczy, bo biore 3x. Czas pokaze jak to sie skonczy. Jeszcze tyle dni przede mna a gdzie tu jeszcze do bety. Normalnie oszaleje.
Mi do transferu zlecialo szybciutko, serio nawet nie wiem kiedy:) do bety tez nie bylo zle. Wazne zeby wtedy sie nie przemeczac i robic dokladnie to na co sie ma ochote (spac, jesc, spacerowac, czytac ksiazki i co tam jeszcze lubisz:D)
 
Mi do transferu zlecialo szybciutko, serio nawet nie wiem kiedy:) do bety tez nie bylo zle. Wazne zeby wtedy sie nie przemeczac i robic dokladnie to na co sie ma ochote (spac, jesc, spacerowac, czytac ksiazki i co tam jeszcze lubisz:D)
Wlasnie ja lubie troszke potyrac, np w ogrodzie :p Musze znalezc sobie jakies inne hobby, bo zglupieje. A pogoda tez niedopisuje :/ do transferu to szybko zleci ale do bety to bedzie sie ciagnelo fest hehe
 
reklama
Do góry