reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwoniłam do laboratorium mój zarodek w 5 dobie podzielił się do 3A, pani embriolog powiedziała, że wydaje jej się iż przestał się już rozwijać ale obserwować będą do jutra tj 6 doby.
Pytałam ja o to czy gdyby był teraz transfer to czy on u mnie by nadrobił, odpowiedz nie gdyż w laboratorium ma takie same jak nie lepsze (bo idealne) warunki jak w macicy i że z takich zarodków transferu się nie robi bo one nie dają ciąży.
:(:(:(:(:(:(
Kochana a dlaczego trzymali Ci zarodek do 5-tej doby a nie robili transferu w 3? Ja ostatnio pytalam gin i embriologa machając sobie nozkami przed transferem ktore zarodki maja wieksza szanse na.implantacje i oboje mi powiedzieli ze na.dwoje babka wrozyla przy czym gin sklanial się bardziej do transfera trzydniowego zarodka niz blastocysty
 
reklama
Dzwoniłam do laboratorium mój zarodek w 5 dobie podzielił się do 3A, pani embriolog powiedziała, że wydaje jej się iż przestał się już rozwijać ale obserwować będą do jutra tj 6 doby.
Pytałam ja o to czy gdyby był teraz transfer to czy on u mnie by nadrobił, odpowiedz nie gdyż w laboratorium ma takie same jak nie lepsze (bo idealne) warunki jak w macicy i że z takich zarodków transferu się nie robi bo one nie dają ciąży.
:(:(:(:(:(:(
Czekamy!
 
Kochana a dlaczego trzymali Ci zarodek do 5-tej doby a nie robili transferu w 3? Ja ostatnio pytalam gin i embriologa machając sobie nozkami przed transferem ktore zarodki maja wieksza szanse na.implantacje i oboje mi powiedzieli ze na.dwoje babka wrozyla przy czym gin sklanial się bardziej do transfera trzydniowego zarodka niz blastocysty
Pewnie dlatego ,że w 3ciej nie rokował... :( i był ledwo po pierwszym podziale ...
 
Wlasnie nie. Ja caly czas bym chciala te 2 bable i sie doszukuje ze moze jakos pozniejwystartowaly czy cos :) ja mialam 5.2.1 i 4.1.1. - to wg nowego nazewnictwa wiec podejrzewam ze tem drugi to taki jak twoj;) dobra przyznam sie - wczoraj tez bylam na becie i bylo 118 (8dpt) wariatka, co?:yes:
Piekny wynik :*
 
Wyszlo mi wg tego kalkulatora 103%. Ale zeby sie troche usprawiedliwic to w niedz i pon bylam w 2 roznych labo - niby to i to diagnostyka ale na wyniku bylo napisane na jakim aparacie robione i byly 2 rozne. Wiec wczoraj sprawdzalam przyrost z niedzieli a dzisiaj spr z poniedzialku haha :)

Dżoasia Ty skończ już z tymi betami i zacznij zbierać na pieluchy :)
 
reklama
Do góry