reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzwoniłam do laboratorium mój zarodek w 5 dobie podzielił się do 3A, pani embriolog powiedziała, że wydaje jej się iż przestał się już rozwijać ale obserwować będą do jutra tj 6 doby.
Pytałam ja o to czy gdyby był teraz transfer to czy on u mnie by nadrobił, odpowiedz nie gdyż w laboratorium ma takie same jak nie lepsze (bo idealne) warunki jak w macicy i że z takich zarodków transferu się nie robi bo one nie dają ciąży.
:(:(:(:(:(:(
 
Dzwoniłam do laboratorium mój zarodek w 5 dobie podzielił się do 3A, pani embriolog powiedziała, że wydaje jej się iż przestał się już rozwijać ale obserwować będą do jutra tj 6 doby.
Pytałam ja o to czy gdyby był teraz transfer to czy on u mnie by nadrobił, odpowiedz nie gdyż w laboratorium ma takie same jak nie lepsze (bo idealne) warunki jak w macicy i że z takich zarodków transferu się nie robi bo one nie dają ciąży.
:(:(:(:(:(:(
Kochana nie zalamuj sie i wierz w swojego kropka. @MoKa tez tak miala, tez jest w naszej klinice i zarodek ruszyl-poczytaj sobie jej wpisy
 
Dzwoniłam do laboratorium mój zarodek w 5 dobie podzielił się do 3A, pani embriolog powiedziała, że wydaje jej się iż przestał się już rozwijać ale obserwować będą do jutra tj 6 doby.
Pytałam ja o to czy gdyby był teraz transfer to czy on u mnie by nadrobił, odpowiedz nie gdyż w laboratorium ma takie same jak nie lepsze (bo idealne) warunki jak w macicy i że z takich zarodków transferu się nie robi bo one nie dają ciąży.
:(:(:(:(:(:(
Choc szanse malutkie to czekamy razem z Toba do jutra! Wiara czyni cuda...
 
Kurcze tylko ty masz blastke a nie trzydniowy zarodek. Powinnam robic gdzies 14 ale nie wiem. A musze robic bete wogole?? Kurde to juz 6 transfer i wiece, strach jest ogromny


Misis trzymam mocno kciuki za Ciebie aby tym raZem było tak ze bedziesz najszczesliwsza kobieta na świecie.. . Należy się TOBIE jak i Nam wszystkim..... to moze razem zabetujemy??

@Sylvia00 kochana głowa do góry wierz w kropka.... nadZieja jest...
 
reklama
Do góry