reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze tylko ty masz blastke a nie trzydniowy zarodek. Powinnam robic gdzies 14 ale nie wiem. A musze robic bete wogole?? Kurde to juz 6 transfer i wiece, strach jest ogromny

Ja tez juz 9dpt bym zrobiła [emoji6]zreszta robiłam [emoji12] tylko ja wcześniej na siekaczach sprawdzałam


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Kurcze tylko ty masz blastke a nie trzydniowy zarodek. Powinnam robic gdzies 14 ale nie wiem. A musze robic bete wogole?? Kurde to juz 6 transfer i wiece, strach jest ogromny
Zawsze mozesz poczekac az ci brzuch urosnie hahaha :) ja tez za kazdym razem jak szlam na bete tak samo sie stresowalam - czy po transferze czy po iui. Nie ominie cie :)
 
4AA a co myslisz ze cos nie tak?
Wlasnie nie. Ja caly czas bym chciala te 2 bable i sie doszukuje ze moze jakos pozniejwystartowaly czy cos :) ja mialam 5.2.1 i 4.1.1. - to wg nowego nazewnictwa wiec podejrzewam ze tem drugi to taki jak twoj;) dobra przyznam sie - wczoraj tez bylam na becie i bylo 118 (8dpt) wariatka, co?:yes:
 
A jskiej klasy miałaś zarodek? Ilu cyfrowa byla beta?

Ja miałam 2 zarodki pierwszej klasy( tak mi dr powiedział) ale u mnie to sie nie skończyło dobrze. 9 dpt miałam chyba 79. Ale od 6 dpt wychodziły bladziutkie kreski wiec poszłam [emoji6]tak pewnie bym czekała . I tak trzeba powtórzyć .


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Do góry