reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

nie jest tak zle nie jest,z badan wynika ze 74% kobiet ma nie przesuniete okno,a reszta niestety...:(Po tym badaniu mozesz byc pewna ze przez okolo 20 miesiecy wlasnie wtedy jest optymalny punkt.Ale mowimy tutaj o crio,niestety na naturalny cyklu jest to badanie b.trudne do zrobienia ze wzgledu na to ze trzeba wiedziec czy juz po owulacji jest,cykl sie zmienia jest dluzszy lub krotszy i w sumie ten test byly wazny tylko w tym momencie.Zarodki i grubosc endo maja jak najbardziej znaczenie tak samo jak tysiace dzialan ktore musza w tym momencie razem zaskoczyc

Ja mialam 4xcrio. Endo szybko ładnie rosło na estrofemie. 3 pierwsze razy 12 mm, progesteron włączany w 11 dc i nic. 4 podejście szybciej włączony encorton przez co endo przestało rosnąć. Progesteron od 15 dc przy endo 7,8 i implantacja była.
Czyli przy nastepnym podejściu powinnam się upierać, żeby progesteron był włączany dokładnie w tym samym dniu co za czwartym razem (nawet jeśli endo gotowe będzie wcześniej), bo tylko wtedy mam szansę trafić w okno?
 
reklama
Paulina odpusc, moze ja to kreci jak tak kogos podqrwia. Nie daj sie wyprowadzic z rownowagi. Mowie ci, zamiast sie tak denerwowac to se zapal, mniejsze zlo moim zdaniem :)
Nie denerwuje a palic nie chce bo znowu zacznę a skończyłam z tym nałogiem z 3 miechy temu nie chce wracać ;) zrobiłam sobie pazurki ;)
 
Ja teraz jestem na sztucznym. Od 2dc biore estradiol a wizyte kontrolna mam w 17dc. Dopiero wtedy bede wiedziala kiedy bedzie wlaczony progesteron i kiedy crio.
Ja mam podobnie tez biore estrofem 2 razy dziennie od 3 dnia cyklu i pierwsza wizyta w 17 dniu cyklu.Tak się zaczynam martwic czy to nie za późno na pierwszą wizytę przy crio?
 
Jak to w szpitalu, spać nie mogę. Wczoraj dostałam pierwszą dawkę sterydów, dziś kolejna wieczorem noni zobaczymy co wykaże usg
Nie śledzę kalendarza od jakiegoś czasu ale bezustannie trzymam za Was kciuki. Udanego dnia [emoji110]

[emoji127] 28.10.2017
Ja tez nie spie... alergia... mdlosci...
A jak po tych sterydach? Kiedy znowu zrobia usg albo kiedy beda sprawdzic czy maly przybral na wadze?
 
Ja tez nie spie... alergia... mdlosci...
A jak po tych sterydach? Kiedy znowu zrobia usg albo kiedy beda sprawdzic czy maly przybral na wadze?
Wagę sprawdza się właśnie podczas dokładnego usg, obiecali ze rano tuż po obchodzie i myślę że dotrzymaja słowa [emoji6] Położna uprzedzila mnie ze po tych sterydach cukier będzie mi skakał jak oszalały wiec samopoczucie może być różne. Oj tam ja wytrzymam wszystko oby moje kruszynki były zdrowe

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Ja tez nie spie... alergia... mdlosci...
A jak po tych sterydach? Kiedy znowu zrobia usg albo kiedy beda sprawdzic czy maly przybral na wadze?
I ja nie śpię już od godziny... Ostatnio budzę się ze strasznym bólem głowy a do łazienki idę jak na kacu. Do tego codziennie śnią mi się jakieś koszmary
 
Do góry