reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no cześć dziewczyny

ja już jestem, byłam u dentysty aby naprawić wszystko przed transferem,,,,orzechy zjadłam, wode wypiłam, a teraz sącze winko....

Oj, przypominialas mi o dentyscie...
Ja mam cosik do zrobienia i teraz jakby tak sie udalo z ciaza, to na zywca pewnie bede musiala miec borowanie...O matko...
Kiedy trasferek?
Ja tez wcinam orzechy, jutro sobie w czekoladzie strzele bo mdle toto jak nie wiem. Ananasik kupiony? :)

Jestesmy jestesmy, tylko cichutko siedzimy :)
Ja mialam sie oszczedzac a i tak mam problemy innej natury i nie da sie uniknac stresu... Mam nadzieje ze nie zaszkodzi, ja na co dzien jednak dosc 'zywa' i nerwowa jestem, wiec dla mojego organizmu to nic nowego i mam nadzieje za maluchom nie zaszkodzi. Najwyzej niezle rozrabiaki urodzę:)))

A jak ty sie czujesz? kiedy ta wizyta? jutro?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aga co tam twoj lekarz na FSH powiedzial?

Aga i napisz cosik o twojej coreczce, nastroje poprawisz :)
Poinformowana ze starania o rodzenstwo trwaja?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Beta, przepraszam, ale dziś niestety nie jestem w stanie poprawiać humorów,bo sama mam doła takiego, że tylko się zakopać. Właśnie weszłam na stronkę z wynikami. Właśnie dziś miało być moje AMH i inhibina. Dr podejrzewał, że fsh jest podwyższone, bo AMH niskie. I się nie mylił, tylko że ja się nie spodziewałam że może być tak niskie
AMH 0,6
Inhibina <7
Przecież to masakra. czy z tego można coś jeszcze wystymulować Aż się boję co usłyszę 10.05 Normalnie ryczę jak głupia.... :no::no::no::no::no:
 
hejka dziewczyny,
wpadlam wam tylko pozytywne fluidy zostawic ******************************
lolitka co to za wyglupy, jakie odwolana, trzymaj sie cieplo kochana i nie dawaj!!! trzymam kciuki za ciebie. buziak *****
 
Beta, przepraszam, ale dziś niestety nie jestem w stanie poprawiać humorów,bo sama mam doła takiego, że tylko się zakopać. Właśnie weszłam na stronkę z wynikami. Właśnie dziś miało być moje AMH i inhibina. Dr podejrzewał, że fsh jest podwyższone, bo AMH niskie. I się nie mylił, tylko że ja się nie spodziewałam że może być tak niskie
AMH 0,6
Inhibina <7
Przecież to masakra. czy z tego można coś jeszcze wystymulować Aż się boję co usłyszę 10.05 Normalnie ryczę jak głupia.... :no::no::no::no::no:

Ojojoj...
Nie płacz słońce ty moje, pamiętaj że masz juz swój skarb i nikt ci tego nie odbierze!!! Głowa do góry, czekamy na twoja wizyte u lekarza i zobaczymy co dalej. Pewnie poddadza cie stymulce i bedziemy trzymac kciuki za kolejny cudek dla ciebie, OK?
Uściski posyłam...
 
BETA
ja jeszcze nic nie wiem kiedy transfer bo ja dopiero zaczełam, dzisiaj dopiero trzeci zastrzyk po anty i czekam na @, mam nadzieje że szybko przyjdzie , bo 6 maja mam usg, LH I ESTRADIOL

AGNIESIA

dzięki za smacznego, ale te orzechy to katorga, a wino-nie przepadam za wytrawnym....nie mówiąc o tej wodzie, na okrągło siedze w ........
 
reklama
Hejka dziewczynki ja co prawda tylko na chwilkę zajrzałam zeby zobaczyć co tam sie u was dzieje , pogoda cudna i dużo czasu spędzam na dworku i do kompa mało zaglądam:tak:
Lolitko mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze i że żadnego przerywania stymulki nie bedzie, mocno trzymam za to kciukaski i przesyłamy Ci z moim bąblem fluidki *************************************************************:tak:
Beta beta za Ciebie oczywiście też trzymam kcikaski rozumiem ze tego 10maja to robisz sikańca? Jak ja mialam dobrze że oni mi tak ta krew sprawdzali czesto bo najpierw 4dzień po transferku potem 7dzień po transferku i już mi powiedzieli że jestem w ciązy a potem10 dni po na potwierdzenie że napewno zawsze to troszkę szybciej wiedziałam niz czekać 14dni i robić sikańca który u mnie i tak nie wyszedł.Dla was też garść fluidków*******************************************:tak:
Baśka1 a co tam u Ciebie jak ty się czujesz po tej inseminacji?
Za wszystkie staraczki ogromne kciukasy dziewczyny trezba wierzyć że się uda:tak:
Pozdrawiam buziaki
 
Do góry