reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agniesiu, tak to moja pierwsza wizyta już pod kątem in vitro (nie w Polsce) i tak się zastanawiam czy coś zaczniemy już działać w tym cyklu (wcześniej czytałam że w którymś protokole zaczyna się od 21dc),oprócz tego to wszystkie badania mamy już zrobione ostatnio.
 
Agniesia
Stymulka dziwna bo byc moze bedzie znowu odwolana. Zobaczymy jak to sie skonczy. Juz mi sie nie chce nawet o tym gadac

Matylda
Orzechy brazylijskie, garsc dziennie i jak mozesz to jedz tez inne bakalie. brazylijskie maja najwyzszy dotychczas odkryty poziom selenu ktory jest niezbedny do prawidlowego funkcjonowania narzdow plciowych. wino codziennie badz co drugi dzien w dawce nie przekraczajacej 200ml dziennie. powinno byc czerwone wytrawne.
po transferze wina juz nie, za to kontynuujemy orzechy a zwlaszcza pestki dyni. maja bardzo duze cynku a cynk zapobiega poronieniom

Anja
Jak masz wizyte w 8dc to juz na krotkim protokole nie zaczniesz. W krotkim zaczynasz stymulke zaraz po malpie - najwyzej 4, 5 dni po. Dlugi mozesz zaczac ale to zalezy czy dadza Ci antyki najpierw czy nie. Z antykami to raczej juz za pozno w tym cyklu. Jesli bez antykow tylko z sama dipherka to mozesz i teraz zaczac od 20 lub 21 dc.
 
reklama
Do góry