reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie :-)
Dziewczyny przepraszam ze tak nie za bardzo na temat. Ale siedze teraz i zaczytuje sie w kazdej wolnej chwili na temat invitro (chyba w ten sposob przygotowuje sie na czekajace nas leczenie) ;-) i przyszla mi do glowy jedna, byc moze niemadra mysl. Czy spotkalyscie sie z sytuacja mozliwosci wyboru plci malenstwa przy okazji procedury invitro? Spotkalyscie sie z tym w Polsce? Nie chodzi o to ze chcialabym z takiej mozliwosci skorzystac. Jak kazda z Was, marze tylko o jednym - o zdrowym dziecku :-) bardziej traktuje to w formie ciekawostki w temacie ;-) Myslicie ze w Pl takie rzeczy sa legalne?
Ja też się nad tym zaqstanawiałam od jakiegoś czasu ale też raczej z ciekawości ;) nawet jakby kazali i wybierać to nie mogłabym się zdecydować :)
 
Ja już po transferze, szybko poszło i lekarz że mam żyć normalnie a od jutra mogę sex uprawiac :szok: teraz wracamy do domu.
Haha zayebystego masz doktorka :D To zalecenie to masz idealnie wstrzelone w dzisiejszy temat forumowy :D:D:D Ja bym się chętnie bzyknęła ale z 2 tabl lutinusa w pochwie to chyba zbyt duże tarcie by było :-D:-D:-D Kiedy masz w planach betę?? Idziemy razem w pon??? :D
 
Haha zayebystego masz doktorka :D To zalecenie to masz idealnie wstrzelone w dzisiejszy temat forumowy :D:D:D Ja bym się chętnie bzyknęła ale z 2 tabl lutinusa w pochwie to chyba zbyt duże tarcie by było :-D:-D:-D Kiedy masz w planach betę?? Idziemy razem w pon??? :D
Nie podpuszczaj mnie ;) planuje 6.09 będzie to 8dpt a zarazem rocznica ślubu. A powiedzcie jak żyć mam polezeć 2-3 dni czy normalnie mogę pojechać jutro do znajomych na grilla posiedziec czy rsczej odpuścic?
 
reklama
Nie podpuszczaj mnie ;) planuje 6.09 będzie to 8dpt a zarazem rocznica ślubu. A powiedzcie jak żyć mam polezeć 2-3 dni czy normalnie mogę pojechać jutro do znajomych na grilla posiedziec czy rsczej odpuścic?
Ja żyję tak, że wczoraj po transferze polazłam na pizze i drobne zakupy do spożywczaka a potem do wieczora leniuchowanie, a dzisiaj dopiero pół godziny temu wstałam bo takie mam spanie - miałam 2 podejścia do tego od rana ale raz skończyło wiz w wc na siku a potem śniadaniem :D Wychodzę z założenia że będę leżeć i spać ile mi się będzie chciało - kto mi zabroni?? :D a potem normalnie zrobię jakiś obiad, coś posprzątam i pójdę na jakiś spacer - co mi się zachce :D
Idź na tego grilla tylko nie zmarznij bo wieczory już chłodne :) Zawsze to jakaś odmiana :)
 
Do góry