reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no daj i dzwon bo wiesz jak u niego z wizytami :)
Kurcze, dzisiaj mialam młyn w pracy i zapomnialam rano sie umowic na konsultacje z nim. A na tą moja wizyte startową on bezposrednio umawia. wiec mysle, ze problemu nie bedzie z terminem, bo to musi byc przed skonczeniem tabletek antykoncepcyjnych, a jesli @ sie nie spozni, to wlasnie ten 22.09 musialabym przyjechac :)
Jutro postaram sie zadzownic, chociaz nie wiem czy mnie nie okrzyczy, ze mam dzownic dopiero jak @ przyjdzie :p ja sie go boje :D


Kurde, udalo mi sie dzisiaj umowic wizyte w Medicover na szybko, i co, przez ten mlyn w pracy zapomnialam o niej.. nie poszlam. juz nawet sama zwątpiłam czy ta wizyte umowilam czy nie... a nie potrafie znalezc informacji po zalogowaniu sie do Medicover o wizytach ktore opuscilam.. nigdzie tej wizyty nie widze.. to moze jednak sie na nią nie zdążyłam umówić. kurde, juz sama nie wiem..

M w piatek robi badanie nasienia, z posiewem, wiec bedziemy tez wiedziec czy ma bakterie. Ale jestem przekonana ze u niego bedzie czysto. nigdy mu nic nie wyszlo w nasieniu, a mi co chwile cos.
Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi!
 
reklama
Oczywiście, że jest szansa!!!
Były tu dziewczyny z jeszcze niższymi.
Dobrze, że zmieniłaś klinikę!
Bo jak twoja dr mówiła, że to są końskie dawki to dobrze, że jej podziekowalas!
Ja miałam AMH 0.9 i jestem w invimedzie w Wawie. Do ivf przygotowywała mnie dr Karwacka (teraz ma swoją klinikę i współpracuje m.in. z Novum). Ale od pierwszej wizyty czułam, że jestem w dobrych rękach. U Lewandowskiego tez byłam wcześniej, ale mnie to siebie zraził, bo nie zauważył u mnie dwóch torbieli endometrialnych. No i juz stracił moje zaufanie. Ale podobno też jest dobrym specjalistą szczególnie od stymulacji.
Pomimo mojego AMH Pobrali mi 26 dojrzałych kom, 21 się zaplodnilo z czego 13 dotrwalo do 5 doby.
Przed stymulacja kilka miesięcy brałam przeróżne leki.
Także głowa do góry! Będzie dobrze
Zrobiłaś juz ogromny krok w przód, że zmieniłaś klinikę ☺
Dziękuję Kochana za tą wiadomość :)
 
3 sa refundowane w 4 podejsciu juz nie ma refundacji.
Clexanu czy fragminu nie trzyma sie w lodowce. Na opakowaniu jest napisane trzymac ponizej 25 st nie zamrazac. U mnie w szpitalu wszystkie leza w szafce z lekami. Heparyna drobnoczasteczkowa jest gesta a jesli trzyma sie ja w lodowce gestnieje jeszcze bardziej. Bron boze nie do zamrazarki bo juz gdzies zauwazylam ze ktoras z was na chwile wklada
no ale my pisałyśmy o puregonie...
 
reklama
Jeszcze jedno ;) brałam relAnium przed transferem czy brałyście to jeszcze i co z nospa? Brac? Bo o tym nic minie mówiono.
Ja relanium 2mg biorę od piątku już (na noc), przed transferem też mi dali i nospę - teraz też przez kilka dni jeszcze wezmę relanium a nospę biorę 3x1 myślę że jeszcze przez jakieś 3-5dni bo mnie okresowo brzuch boli
 
Do góry