reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
wow piękne wieści oby tak dalej. Dziewczyny udanych wizyt i podgladania ☺Mam pytanie do tych które miały puregon. Wychodziły wam siniaki? wczoraj był pierwszym zastrzyk i mam siniaka dał mi dawkę 300 i mam póki co rozpisane do 01.09 a leków mam na 10 dni. skomentował moja poprzednia stymulacja że za mała dawkę menopuru tamten lekarz mi rozpisal hmmm
Ja też nie miałam siniaków do ostatniego zastrzyka z orgulatranu, który zostawił ślad na 3/4 podbrzusza Czyli tak sie ze mną pożegnała stymulacja. Pozdrawiam
 
Zylwia to jest Twój 11 dc dobrze pamietam?? Jakie miałaś dawki i co przyjmowałas?? Ja przyjmuje menoupr więc nie pomogę kochana może Jeszcze coś urośnie.....wazne żeby byly dobrej jakości do sinakow też mam małego siniaczka Ale mam nadzieję ze że już ostatnie dni stymulacji.. .
 
Dziewczyny już wracamy... 4male pęcherzyki... masakra???? Następna wizyta w środę...dalej rano gonapeptyl po południu 2 zastrzyki gonal i mensinorum... chyba jestem załamana.. ..
Nie wiem czy Cie to pocieszy ale ja mialam tez tylko 4 z czego jeden odrzucili od razu. Jeden odpadl po zaplodnieniu i dwa mi podali. Jeden z nich siedzi w brzuchu i mam nadzieje ze tam zostanie do kwietnia!
 
wow piękne wieści oby tak dalej. Dziewczyny udanych wizyt i podgladania [emoji5]Mam pytanie do tych które miały puregon. Wychodziły wam siniaki? wczoraj był pierwszym zastrzyk i mam siniaka dał mi dawkę 300 i mam póki co rozpisane do 01.09 a leków mam na 10 dni. skomentował moja poprzednia stymulacja że za mała dawkę menopuru tamten lekarz mi rozpisal hmmm
Mi zdarzały się siniaki po puregonie. Wiec nie ma co się martwić

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny już wracamy... 4male pęcherzyki... masakra???? Następna wizyta w środę...dalej rano gonapeptyl po południu 2 zastrzyki gonal i mensinorum... chyba jestem załamana.. ..
U mnie pobrali 7 z czego 4 od razu odrzucili, 1 sam odpadł i dwa były transferowe z czego jeden został i zaraz 9 mc kończy.
Wiem jak się czujesz bo do dnia transferu dr mówił ze tylko 3 pęcherzyki są ok.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem co mam myśleć mój m też się martwi... A jeżeli mam następną wizytę w środę i jeszcze coś urośnie to myślicie że kiedy mogę mieć punkcje ? Tak się martwię:( właśnie stanęliśmy po drodze żeby podać te dwa zastrzyki ... mój m się smieje że mówimy kropki hihi i pociesza mnie i mówi że naprwno jeden z nich to będzie ten nasz upragniony kropek :))))
 
Nie wiem co mam myśleć mój m też się martwi... A jeżeli mam następną wizytę w środę i jeszcze coś urośnie to myślicie że kiedy mogę mieć punkcje ? Tak się martwię:( właśnie stanęliśmy po drodze żeby podać te dwa zastrzyki ... mój m się smieje że mówimy kropki hihi i pociesza mnie i mówi że naprwno jeden z nich to będzie ten nasz upragniony kropek :))))
Myślę że w piątek powinnaś mieć. U mnie zawsze 2 dni po ostatniej wizycie była punkcja. Głowa do góry i uwierz w pęcherzyki [emoji3]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zylwia to jest Twój 11 dc dobrze pamietam?? Jakie miałaś dawki i co przyjmowałas?? Ja przyjmuje menoupr więc nie pomogę kochana może Jeszcze coś urośnie.....wazne żeby byly dobrej jakości do sinakow też mam małego siniaczka Ale mam nadzieję ze że już ostatnie dni stymulacji.. .
Tak 11dc miałam gonapeptyl i gonal 150 teraz mam dalej gonapeptyl ,gonal 150 i mensinorum 150
 
Do góry