reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny na sztucznych cyklach! Czy któraś z Was miała plamienia lub inne dziwne "objawy" przy przyjmowaniu estrofemu...?? U mnie trzeci dzień jest taki mega gęsty śluz brudny, ciemnobrązowy, czasem trochę takiej żywoczerwonej "wody"... wtf?
Dzisiaj byłam tylko na podaniu tego leku i nie miałam usg a doktorek zabiegany - przyjmował na 2 gabinety... Siedziałam prawie pół godz z grażką na wierzchu aż skończy wiz w drugim... Masakra qtwa. A jak mu powiedziałam o tym brudzie to stwierdził że "zajrzy" ale jak włożył wziernik to już się nic nie odezwał... No i zgłupiałam ;/ No i podawał ten accofil przez cewnik jak do IUI i kurde czuję macicę trochę... Miała któraś coś "grzebane" tam w środku kilka dnie przed transferem????
 
reklama
Dzoana - ściągnęlam Cię myślami chyba bo już Cię miałam wywoływać :)
Kurde u mnie dziś masakra - do pracy poszłam godzinę wcześniej żeby coś nagdonić, potem na speedzie do domu na podkaszanie :p i na wizyte szybciutko, po wiz znowu do pracy żeby "rozgonić towarzystwo" i dopiero niedawno wróciłam. Trzymam za Ciebie kciuki aż se dzisiaj uciłęam palucha w robocie i to tak paskudnie, rawie do kości :p:p:p Także jutro proszę tylko o dobre info bo więcej paluchów nie bede nadstawiała :D
 
Dziewczyny na sztucznych cyklach! Czy któraś z Was miała plamienia lub inne dziwne "objawy" przy przyjmowaniu estrofemu...?? U mnie trzeci dzień jest taki mega gęsty śluz brudny, ciemnobrązowy, czasem trochę takiej żywoczerwonej "wody"... wtf?
Dzisiaj byłam tylko na podaniu tego leku i nie miałam usg a doktorek zabiegany - przyjmował na 2 gabinety... Siedziałam prawie pół godz z grażką na wierzchu aż skończy wiz w drugim... Masakra qtwa. A jak mu powiedziałam o tym brudzie to stwierdził że "zajrzy" ale jak włożył wziernik to już się nic nie odezwał... No i zgłupiałam ;/ No i podawał ten accofil przez cewnik jak do IUI i kurde czuję macicę trochę... Miała któraś coś "grzebane" tam w środku kilka dnie przed transferem????
Nie mam pojęcia co by to mogło być. Ja nigdy nie plamiłam przy estrofemie tylko zawsze miałam narmalny okres. A nie możesz do niego zadzwonić?? Choć pewno Mirosław jest nieuchwytny i nie daje nr telefonów pacjentom
 
Nie mam pojęcia co by to mogło być. Ja nigdy nie plamiłam przy estrofemie tylko zawsze miałam narmalny okres. A nie możesz do niego zadzwonić?? Choć pewno Mirosław jest nieuchwytny i nie daje nr telefonów pacjentom
Od dziś zaczęłam brać progesterony i tak myślę, że zobaczę, jak do jutra nie przejdzie to zadzwonię na recepcję i umówię się na sb na wizytę do kogoś... Może udałoby się Mirockiego zastać bo on taki najnormalniejszy jest... Chyba sobie w łeb strzelę jak mi znowu przesuną transfer ale cóz... Lepiej poczekać, niż pchać zarodki w jakiś syf, bo to co ze mnie wychodzi to tak trochę wygląda...
 
Nie mam pojęcia co by to mogło być. Ja nigdy nie plamiłam przy estrofemie tylko zawsze miałam narmalny okres. A nie możesz do niego zadzwonić?? Choć pewno Mirosław jest nieuchwytny i nie daje nr telefonów pacjentom
A numer do niego chyba gdzieś mam ale on bez asystentki na wizycie jest jak reka bez palców... dzisiaj mu nawet rekawiczki zakładała... panisko sam by se nie poradził... to co bede do niego dzwonic...
 
Kurde u mnie dziś masakra - do pracy poszłam godzinę wcześniej żeby coś nagdonić, potem na speedzie do domu na podkaszanie :p i na wizyte szybciutko, po wiz znowu do pracy żeby "rozgonić towarzystwo" i dopiero niedawno wróciłam. Trzymam za Ciebie kciuki aż se dzisiaj uciłęam palucha w robocie i to tak paskudnie, rawie do kości :p:p:p Także jutro proszę tylko o dobre info bo więcej paluchów nie bede nadstawiała :D
hahahahaa wariatka.
Podkaszanie buhahahhaha
 
Dziewczyny na sztucznych cyklach! Czy któraś z Was miała plamienia lub inne dziwne "objawy" przy przyjmowaniu estrofemu...?? U mnie trzeci dzień jest taki mega gęsty śluz brudny, ciemnobrązowy, czasem trochę takiej żywoczerwonej "wody"... wtf?
Dzisiaj byłam tylko na podaniu tego leku i nie miałam usg a doktorek zabiegany - przyjmował na 2 gabinety... Siedziałam prawie pół godz z grażką na wierzchu aż skończy wiz w drugim... Masakra qtwa. A jak mu powiedziałam o tym brudzie to stwierdził że "zajrzy" ale jak włożył wziernik to już się nic nie odezwał... No i zgłupiałam ;/ No i podawał ten accofil przez cewnik jak do IUI i kurde czuję macicę trochę... Miała któraś coś "grzebane" tam w środku kilka dnie przed transferem????
nie pomogę, nie mam zielonego pojęcia..
 
reklama
Do góry