reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

witam

dziewczyny zrobiłam sobie ten zastrzyk, myślałam że nie dam rady....ale pomyślałam to dla dzidzi i ciach....jakoś poszło:-), więcej strachu niż bólu , zrobiło mi się trochę słabo ale szybko się pozbierałam, teraz piję wodę i jakoś leci.....

dzięki za słowa otuchy

Oj jakbym siebie słyszała z tym zastrzykiem...
Ja w czasie stymulki jeździłam do kliniki, bo ryczałam nad strzykawką. ale jak sie po transferze dowiedziałam że mam teraz wziąć kolejne 21 zastrzykow... a jak zaciążę to kolejne dawki... no cóż, jakoś dałam radę. ale uda sobie kłuję, w brzuch nawet nie próbuje bo zemdleję...
Mąż trzyma fałdkę uda, odwraca głowę, a ja pojękując się zmuszam...Matko jaki cyrk... :)))

Beta Beta ja pewnie też bym nie wytrzymała i zrobiła wcześniej, na pewno będzie mocno korciło ;)

Dziewczyny a kiedy należy zbadać stopień czystości ? Mi lekarz powiedział, że jest ważny 7 dni, więc nie dopytywałam i sama sobie wymyśliłam, że pewnie trzeba dać 7 dni przed zabiegiem..W książeczce której dostałam jest napisane, że trzeba zrobić w cyklu poprzedzającym rozpoczęcie leczenia. To znaczy, że mam zrobić teraz? Zanim zacznie mi się okres? Jestem za tępa na to wszystko.

Mi tu ktośpolecił na forum szysze badanie, bo jakby coś nie tak to jest czas żeby podleczyć. Novum uznaje wynik ważny 1 mc do czasu rozpoczęcia stymulki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja sie tez zastrzykow bala cale zycie, ale jak trzeba to sie robi i tyle

Matylda
Wody pic 2-3 litry dziennie plus jesli mozesz okolo litra mleka

Agnies
U mnie stymulka dziwna... zobaczymy co bedzie
 
to sie nie zmuszaj kochana do mleka... zadbaj za to aby od momentu stymulacji jesc zwiekszona liczbe bialka. jajek wiecej, sery, jogurty. dieta powinna byc wysokobialkowa, ale to przy stymulce. ty na razie wyciszanie masz, wiec za 2 tygodnie ....

narazie chlej wody ile mozesz.... nie mniej niz 2 litry...
 
Lolitka

Ja tych zastrzyków mam 9 potem usg i hormony....a póżniej już jest stymulka?

piszę te odpowiedź już czwarty raz i komp coś nie przyjmuje
LOLITKA
JA MAM TYCH ZASTRZYKÓW 9 POTEM USG I HORMONY.....A PÓŹNIEJ JUŻ SIĘ ZACZYNA STYMULKA?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny

cos sie z forum dzieje... np teraz widze na glownej stronie ze Matylda cos napisala o 18.40 ale jak wchodze na nasz watek to widze tylko moj post z 18.06... jakas jazda normalnie

a ten post co wlasnie napisalam i 18.43 wogole tez nie jest wyswietlany.... niezle im sie spi..rzylo po tych zmianach forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
piszę te odpowiedź już czwarty raz i komp coś nie przyjmuje
LOLITKA
JA MAM TYCH ZASTRZYKÓW 9 POTEM USG I HORMONY.....A PÓŹNIEJ JUŻ SIĘ ZACZYNA STYMULKA?

ale sie naczytacie moich informacji........normalnie szok co z tym forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Matylda
masz 9 zastrzykow z czego? suprefact? dipherka?

po tych zastrzykach bedziesz mialam badany poziom estradiolu i usg zobaczyc czy jestes wyciszona wystarczajaco. jesli tak, to rozpoczniesz stymulke... jesli nie to dadza ci wiecej... ja np mialam 21....ale to roznie bywa w klinikach
musisz tez w trakcie zastrzykow dostac @, bo nie zaczniesz stymulki poki malpa nie przyjdzie

ps. juz chyba forum wrocilo do normy
 
reklama
Do góry