reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Leżę. Chodzę tylko do toalety
Nie miałam nic przeciwzakrzepowego
Najgorsze jest to że oprócz leżenia nie wiele można zrobić

Szwagierka moja w 14tc nagle oblał ją zimnym pot, a pozniej dostała takiego krwotoku że aż się jej po nogach lało, wszystko dobrze się skończyło krwiak po prostu się opróżniał dostała jedynie duphaston, a dziś synowi szykuje wyprawkę do przedszkola także takie rzeczy się zdarzają dlatego warto słuchać zaleceń lekarza i przede wszystkim samemu od razu reagować...
Powodzenia Kochana na pewno wszystko dobrze będzie z dzidziusiem :-)
 
@tamiza Ty weź ogarnij drogie panie nasze, co to ja ostatnia rodzę w tym towarzystwie?:D:D
Ja sie jeszcze boje termin porodu wpisac, zwlaszcza ze dzis zaczelam krwawic, czerwona krew poleciala po zalatwieniu sie w wc[emoji20]. Na wizyte sie umowilam prywatnie, ale nic mi wiecej tu nie pomoga w uk. Jak wroce to wpisze sie do kalendarza na niedziele.
 
Meg masz lezec bo ,wtedy spada szybksc z jaka bije serce i pompuje krew ,rowniez do krwiaka,pozycja lezaca zmienia tez polozenie krwiaka,obrazowo mowiac rozlewa sie rownomiernie,bedac w pionie tej krwi jest wiecej na dole niz do gory. Nie wiem jak ci to wyjasnic:D:D:Dale wiem ,ze wiesz o czym mowie:D
Leżę, wstaje tylko siusiu
Jestem dobrej myśli
 
Szwagierka moja w 14tc nagle oblał ją zimnym pot, a pozniej dostała takiego krwotoku że aż się jej po nogach lało, wszystko dobrze się skończyło krwiak po prostu się opróżniał dostała jedynie duphaston, a dziś synowi szykuje wyprawkę do przedszkola także takie rzeczy się zdarzają dlatego warto słuchać zaleceń lekarza i przede wszystkim samemu od razu reagować...
Powodzenia Kochana na pewno wszystko dobrze będzie z dzidziusiem :-)
Oby i u mnie się dobrze skonczylo
 
Ja sie jeszcze boje termin porodu wpisac, zwlaszcza ze dzis zaczelam krwawic, czerwona krew poleciala po zalatwieniu sie w wc[emoji20]. Na wizyte sie umowilam prywatnie, ale nic mi wiecej tu nie pomoga w uk. Jak wroce to wpisze sie do kalendarza na niedziele.
współczuję Wam dziewczyny z tymi krwawieniami wiem co to znaczy bo sama to przeszłam. trzeba przetrwac, przelezec....
 
reklama
Do góry