reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@oczekujaca2790 miłego podglądania kropka i samych dobrych wiadomości !
@Andraste , @dreamscometrue cudownych widoków
@dżoasia powodzenia !
Za wszystkie kobity jak zwykle trzymam mocno kciuki :)
Życzę wszystkim miłego dnia :-D

PS
@Ilona 88 serio ??:errr: na wizytę na NFZ musisz czekać ponad rok ? Mam nadzieję ze nie i to tylko błąd w dacie :rofl:
Nie już poprawiłam jakiś błąd się wkradł [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana w 9 tyg trafiłam na IP z krwotokiem . Lało się jak z kranu ze mnie i byłam pewna ze poroniłam . Po badaniu okazało się ze mam ogromnego krwiaka i lekarz już dawno takiego nie widział . Powiedział ze szanse są małe ze dziecko przeżyje bo jest w takim miejscu ze w każdej chwili może go zabrać a jest dwa razy tak wielki jak płód . Nie zostałam w szpitalu . Wypisałam się do domu i lezalam plackiem w domu przez trzy tygodnie . Wstawałam na siku i lekki prysznic . Krwiak się długo nie wchłaniał ale ważne było ze dziecko rosło i stawało się większe i silniejsze . Dziś leci 17tc i moja córcia jest silna i zdrowa ale wiem jak było mi ciężko uwierzyć ze się uda i będzie dobrze . Trzymam kciuki za was !!!! Będzie dobrze !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To samo u mnie też pojechałam we wtorek bo krew mi leciała znowu i dr przyjeła mnie było wszytsko Ok serduszko biło i mówiła ze dzidzius się rusza ale nie mogłam zobaczyć dokladnie ruszał głowka jak dla mnie;) ale powiedziała że prawdopodobnie jest krwiak i zaczyna odklejać się kosmówka którą jest pod scianą macicy czy coś takiego ale w bardzo małej wielkosci więc nie ma powodów do nie pokoju i miałam dziś jechać na wizytę ale odmówiłam i jade 31 bo tak kazała.U mnie własnie leci 9 tydzień
 
Miałam usg dzidziuś żyje ale jest krwiak.
Czekam na wizytę może coś więcej powiedzą
To się nie ruszaj leż cały czas... Oby się wchłonął . Jakiej jest wielkości krwiak, jaki % zajmuje... To jest ważne żeby nie był w stanie w razie opóźnienia pociągnąć za sobą zarodka.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
meg kciuki!!! bierzesz acard albo heparyne zastrzyki? lepiej na czas krwiaka odstawic chociaz Acard.
jest jeszcze jakis lek, ktory obkurcza naczynia krwionosne i niektorzy ginowie przy krwiakach daja, ale teraz kurcze nie pamietam...
 
Powodzenia dziś dziewczynki [emoji4]samych dobrych wieści Wam życzę [emoji9]
@meg86 ja też zmagałam się z krwiakiem , też brałem relanium i nospę i zwiększona dawka luteiny , może i prolutex warto by było włączyć, by tak nie grzebać często na dole [emoji28]Trzymam kciuki za dobre wieści no i odpoczywaj [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny właśnie oglądałam Pytanie na śniadanie... Była tam kobietka z synkiem którego urodziła w 24 tc w domu... Ważył 620 gram. Matko, jaki on był malusi... Wyłam jak bóbr...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry