reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny. Jak narazie bóle ustały. Krwawienia też, ale beta już odrobinę spadła, także już chyba nie ma co się łudzić, mam tylko nadzieję, że samo się zagoi bez operacji, o której wczoraj pani dr coś wspominała. Jakoś miałam takie przeczucia, że coś jest nie tak. To hcg nie było w normie od początku, więc się bardzo nie nastawiałam. Nie wiem o co chodzi, ale czuję się jakby ten na górze dawał mi konkretne sygnały, że jednak nie powinnam być mamą, może to po prostu nie dla mnie, może się nie nadaje.

Jak to ktoras z dziewczyn ma tu w stopce: bedziesz szczesliwa, tylko najpierw musisz nauczyc sie byc silna..."
Ja mysle, ze to raczej tylko proba sil, a ni znak, zebys odpuscila.
Trzymaj sie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurczę ! A ty jesteś w GYN CENTRUM W Czechach dobrze pamiętam tak ?
My Jesteśmy w gyn w Katowicach to jest ich oddział ? Czy działają zupełnie niezależnie ?
Chyba niezaleznie ale zapytaj bo pewna nie jestem. Nie ma tam daleko wiec mozecie sie przejechac na wizyte. Personel w miare mowi po polsku a pani embriolog (swietna babka) to polka wiec my z nia duzo rozmawialismy (tylko z gory uprzedzam ze klinika w odroznieniu od pieknych i wyremontowanych klinik w pl wyglada troche innaczej) ale jak widac w tych pieknych dziecka nikt mi nie zrobil...
Gdybyscie sie zdecydowali na dawce to tez mozecie u nich (my mielismy) wiec wszystko maja i wszystko robia. Ja jeszcze mialam embrioglue i nacinanie otoczki bo tak nam lekarz od razu doradzil.

Gdybys jeszcze miala jakies pytania to pisz na priv
 
Czesc kobietki. Ja dzis jesten w Lodzi na szczepieniu. Troche sie zmartwiliamy bo maz w Krakowie mial pobieranej krwi duzo gdyz po kazdym pobraniu mial badania i jak pobrali mi 150 ml to mial tylko 58 tys czy milionow limfocytow a musi byc min 100. Tu pobierają tylko 100 ml i nie robią badan wiec nie wiem ile bedzie tych limfocutow. Ale jakos jestem dobrze nastawiona..podjelam.tez decyzje ze nie bede sluchac swojego immunologa ii wezme encorton mimo szczepien
 
reklama
Do góry