reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Decyzja zapadła operacja jeszcze dziś. Moj dr twierdzi że jest w prawym jajowodzie i że krew zabiera się w brzuchu więc nie ma na co czekać.

Wszystko będzie dobrze zobaczysz . Może nie czeka Cie prosta droga do celu jak wiele z nas ale tak jak dla większości na końcu zaświeci słońce i dostaniesz swojego upragnionego maluszka . Nie poddawaj się i walcz o ten mały cud .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej krew oddana teraz czekam na wizytę i u lekarza boli mnie ten jajowod wynik krwi mam miec za 2 h bo dali na cito bo sie boją aby to nie byla pozamaciczna Boże jak ja chce aby tylko tam sie nic nie dzialo
 
Niestety zapładniają tylko 6 . a stymulacje zniosłam nie najlepiej wiec wolałabym z zamrożonych . Ostatnio naprodukowałam 16 jajców ale co z tego jeśli plemniki były do dupy ?
Jeszcze raz spróbujemy z biopsji M a jak się nie uda to chyba dopiero wtedy kolejna stymulacja i jak coś to weźmiemy dawce .
No gdyby ostatnia @ przyszła planowo i gdyby zapłodnienie przebiegło ok, to transfer byłby ok 10.09.
Spoko już dwa miesiące czekam wiec i ten miesiąc przeżyje .
Dobranoc
A nie rozwazalas ivf za granica gdzie nie ma durnych restrykcji ze zapladniaja tylko 6?
 
reklama
Do góry